Mówię po Ukraińsku i po Rossijsku. Dalej po Polsku i po Angielsku. Troche mogę powiedzieć po Niemiecku i po Hiszpańsku.
Poprzednia
8 / 8
2 likes
Jestem Węgierką, więc moim językiem ojczystym jest węgierski. Mówię po angielsku na poziomie B2, trochę po niemiecku na poziomie A1, po rosyjsku na poziomie C1 i bardzo słabo po polsku
Jesteś niesamowita. Podziwiam cię. :)
-- (ArcticMoon):
Jestem Węgierką, więc moim językiem ojczystym jest węgierski. Mówię po angielsku na poziomie B2, trochę po niemiecku na poziomie A1, po rosyjsku na poziomie C1 i bardzo słabo po polsku
--
-- (ArcticMoon):
Jestem Węgierką, więc moim językiem ojczystym jest węgierski. Mówię po angielsku na poziomie B2, trochę po niemiecku na poziomie A1, po rosyjsku na poziomie C1 i bardzo słabo po polsku
--
Polski komunikatywnie, interesuję się wieloma językami, chciałabym się kiedyś nauczyć Słowackiego i Czeskiego.
Ja też myślałem o nauce słowackiego, mam znajomego tamtych rejonów i to bardziej motywuje choć na razie brak większej motywacji i więcej czasu by usiąźć nad tym
Ja znam swój język w ustach i paru chłopaków jak się z nimi w usta z językiem całowałem
A jeśli chodzi o język mówiony to znam Polski perfekcyjnie i powiem wam że jest bardzo łatwy. Angielski coś się uczyłem w szkole ale rozmawiać to nie zabardzo. Co do innych języków to pojedyńcze słowa po francusku, po niemiecku znam z 5 słów, z japońskiego to ze dwa słowa poza jakimiś nazwami sztuk walki ale to samo w chińskim. Po ukraińsku to tylko sława ukrainie i dobrohoranku.

A jeśli chodzi o język mówiony to znam Polski perfekcyjnie i powiem wam że jest bardzo łatwy. Angielski coś się uczyłem w szkole ale rozmawiać to nie zabardzo. Co do innych języków to pojedyńcze słowa po francusku, po niemiecku znam z 5 słów, z japońskiego to ze dwa słowa poza jakimiś nazwami sztuk walki ale to samo w chińskim. Po ukraińsku to tylko sława ukrainie i dobrohoranku.
Poprzednia
8 / 8