Forum

Jakie znacie języki?

Integracja Eltenowiczów

Previous 8 / 8

smol

#141 ·

Mówię po Ukraińsku i po Rossijsku. Dalej po Polsku i po Angielsku. Troche mogę powiedzieć po Niemiecku i po Hiszpańsku.

ArcticMoon

#142 ·

2 likes
Jestem Węgierką, więc moim językiem ojczystym jest węgierski. Mówię po angielsku na poziomie B2, trochę po niemiecku na poziomie A1, po rosyjsku na poziomie C1 i bardzo słabo po polsku

"As I watch this generation try to rewrite history, one thing I'm sure of is that it will be misspelled and have no punctuation."

skrzypenka

#143 ·

Jesteś niesamowita. Podziwiam cię. :)

-- (ArcticMoon):
Jestem Węgierką, więc moim językiem ojczystym jest węgierski. Mówię po angielsku na poziomie B2, trochę po niemiecku na poziomie A1, po rosyjsku na poziomie C1 i bardzo słabo po polsku

--
Große Operndiva?

Natalia2000

#144 ·

Polski komunikatywnie, interesuję się wieloma językami, chciałabym się kiedyś nauczyć Słowackiego i Czeskiego.

Zuzler

#145 ·

1 likes
Polski to raczej natywnie, to w ogóle inna kategoria.

Monte

#146 ·

Zgadzam się z @Zuzler.
Give me a sign.

DJGraco

#147 ·

Ja też myślałem o nauce słowackiego, mam znajomego tamtych rejonów i to bardziej motywuje choć na razie brak większej motywacji i więcej czasu by usiąźć nad tym

turekcom

#148 ·

Ja znam swój język w ustach i paru chłopaków jak się z nimi w usta z językiem całowałem
A jeśli chodzi o język mówiony to znam Polski perfekcyjnie i powiem wam że jest bardzo łatwy. Angielski coś się uczyłem w szkole ale rozmawiać to nie zabardzo. Co do innych języków to pojedyńcze słowa po francusku, po niemiecku znam z 5 słów, z japońskiego to ze dwa słowa poza jakimiś nazwami sztuk walki ale to samo w chińskim. Po ukraińsku to tylko sława ukrainie i dobrohoranku.

kmicic92

#149 ·

Znam karate, judo i jeszcze kilka innych japońskich słów hehe.
Previous 8 / 8