1 / 4
Następna
Preferujecie klasyczne sposoby, tzn. detergent i szmatkę, czy korzystacie z gotowych chusteczek przeznaczonych do tego celu?
1 likes
Ściereczka, po prostu zmoczona delikatnie pod kranem i druga do starcia na sucho, żeby się syf zaraz na nowo nie przylepił.
1 likes
Husteczki kiedyś wydawały mi się fajne, ale niestety trzeba dobrze trafić. Czasem po ich użyciu drewno i tak wygląda jakby było zasyfione. Nie polecam np tych od Niezbędnego. Tak jak pisze "zuzer" bez l, ściera i woda.
1 likes
no właśnie, z tymi chusteczkami to jest taki problem, że różnie można na nie trafić. Niemniej jednak uważam, że warto je mieć pod ręką :)
1 likes
Trzeba mieć jakąś firmę sprawdzoną i tyle. Bo nie da się ukryć, że się przydają.
a ja najbardziej lubie wieelki kurz. ktory sie nazbiera np naskrzyniach to dopiero jest fajne, a nie jak ten malutky nameblach ktorego nawet nieczuje popalcami
1 likes
Zgadzam się. Mi husteczki w ogóle nie dawały pozytywnego efektu. Nie nawidzę, jak choć mały okruszek zostanie na powierzchni, którą ścieram. Czasem się zapętlam i trę do oporu, aż w końcu uznam, że jak na moje, to wygląda fajnie.
--Cytat (cinkciarzpl):
Husteczki kiedyś wydawały mi się fajne, ale niestety trzeba dobrze trafić. Czasem po ich użyciu drewno i tak wygląda jakby było zasyfione. Nie polecam np tych od Niezbędnego. Tak jak pisze "zuzer" bez l, ściera i woda.
--Koniec cytatu
--Cytat (cinkciarzpl):
Husteczki kiedyś wydawały mi się fajne, ale niestety trzeba dobrze trafić. Czasem po ich użyciu drewno i tak wygląda jakby było zasyfione. Nie polecam np tych od Niezbędnego. Tak jak pisze "zuzer" bez l, ściera i woda.
--Koniec cytatu
ja zawsze najpierw kurz scieram suchom szmatką , bo jak bym ścierała odrazu go na mokro to mogą zostać smugi z tego kurzu , potem zaś na mokro i wycieram do sucha
1 likes
O, nie słyszałam o takich chusteczkach. Dla mnie również najlepiej sprawdzają się zwykłe szmatki.
Są. Ja mam takie nasączane chusteczki do mebli, i fajnie się nimi zciera.
1 likes
Pełna zgoda, po użyciu chusteczek mam wrażenie, że nadal jest brudno.
--Cytat (Monia01):
Fajnie, ale niektóre zostawiają taki nieprzyjemny ślad
--Koniec cytatu
--Cytat (Monia01):
Fajnie, ale niektóre zostawiają taki nieprzyjemny ślad
--Koniec cytatu
1 likes
Najpierw na mokro, klasycznie szmatą, a potem jakimś pronto czy innym cudem. Samym cudem nie idzie i już.
A preferujecie duże ścierki takie na długość przedramienia, żeby nimi całymi po płasczyznach latać, czy jednak małe, żeby tak kawałek po kawałku dokładnie ścierać?
1 / 4
Następna