Zachęcam was drodzy popowicze do pisania artykułów dla naszej Warszawy. Nie jest to trudne, wystarczy sobie poczytać jak inni piszą, a są naprawdę różne style pisania. Trzeba tylko pisać o popowej rzeczywistości. Krzysztof już stworzył kilkanaście artykułów i pewnie pisałby dalej, tylko nie mam czasu :D
Przygody popowe w większości też są dla nas do ogarnięcia, gdyby ktoś chciał i się zastanawiał. Fajna to rozrywka w przerwach od koncertowania, albo po prostu zamiast koncertowania. Fajne jest to, że nie trzeba być muzykiem, albo bandytą, pop nam daje wiele dróg rozwoju.
Zosi gratuluję dzidziusia w drodze i polecam poczytać różne poradniki apropo popowych dzidziutków. Co z nimi można robić i tak dalej. My z Alicją gramy tak ostro od września i dorobilim się łącznie sześciorga dzieci. Dwóch najstarszych synów pożenilim, doczekalim się trojga wnucząt, a czwarte chyba w planach :D także klan węgrzynów się rozrósł. Chętnie dzieciątka oddam jak pod rosną za mężów i żony, grajcie i cierpliwie czekajcie haha :D
Przyjazny naszej rodzinie jest równie duży ród Falkiewiczów, więc zostańcie i grajcie z nami.
No i polecam też zajrzeć na fora społecznościowe, żeby zawierać nowe znajomości, brać udział w eventach, albo handlować przedmiotami. Istnieje szansa, że robiąc tak wiele rzeczy w tej grze, tak szybko się ona nie znudzi.