Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 61 / 74 Następna

tomecki

#1201 ·

Teraz mam zabawę tj. wpisuję w wyszukiwarkę albo znane nazwiska albo dziwne słowa tytułów piosenek. Znalazłem Richarda Vagnera, a z ciekawszych piosenek np. "Eine meine kleine fiat 126p".

tomecki

#1202 ·

Oo i Andrzej Duda był w Popmundo, ale zmarło mu się w 2014.

denis333

#1203 ·

Kurde. tak piszecie mi o tym popmundo i aż chyba sobie spróbuję, skoro to takie rozbudowane.

fantasma467

#1205 ·

Halo! Czy ktoś tu jeszcze gra?
MOj zespół jest już w czołówce światowej, ma na koncie ponad 10,5 miliona zł, poza tym mam dwuch mężów i piątkę dzieci.

Julitka

#1206 ·

Brawo Ty, bo moja postać to już chyba umarła. :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Irniss

#1207 ·

wooow fantasma nieźle ;)
ja zastanawiam się, czy sobie nie stworzyć postaci xD

nuno69

#1208 ·

Sama gra to nie mój konik, ale mnie zastanawia, jakiemu szaleńcowi chciało się klepać tak rozbudowane monstrum w PHP, ASP i SQL.
Szaqleniec oczywiście jest tu pozytywnym znaczeniem.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

Irniss

#1209 ·

moja postać to beata słupek :D

fantasma467

#1210 ·

Moj vip wygasa pod koniec marca przyszłego roku, tak więc jak jest tu jakiś mężczyzna z vipem to jestem chętna do małżeństwa i kolejnego bobasa. Zapraszam do interakcji. Obecnie jestem w trasie, ale możemy się zgadać.

fantasma467

#1211 ·

Hej mam pytanie do osoby, która grała postacią Alicja Janus. Jeśli nie będziesz już grać to może przekazałabyś do adopcji swojego syna Milana mojej postaci Magdalena Węgrzyn? Szkoda by się jego postać zmarnowała. Jak coś to mogłabyś go odebrać bo wskazałabyś Magdę jako drugiego rodzica. Ja zaopiekuję się nim by nie umarł. Decyzja należy do ciebie.

Kasia

#1212 ·

Właśnie rozmawiam z Alicją. Ona mówi, że nie odda Milanka. Ale ja mogę oddać jego ojca Krzysztofa, bo już nie gram. :) na dłuższą metę to jest nudne. Ale jak chcesz, to Aicja mówi, że ma Kaję mc govan, po swojej postaci z the great heist hahahaa.

fantasma467

#1213 ·

Spoko. Krzysiu z tego co widziałam to nie żyje, a jeśli chodzi o Kaję to jedno z rodziców musiałoby nie żyć by adopcja była darmowa. To była moja luźna propozycja bo Magdalena ma dużo uczuć macieżyńskich i poszukuje dzieci. Pozdrawiam.

Irniss

#1214 ·

tożeby mieć własne dziecko dzeba vipa mieć?

Irniss

#1215 ·

moja postacia narazie ma 16 lat ;)

Julitka

#1216 ·

Tak.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#1217 ·

Moja Magda ma jedno dziecko od kobiety, która właśnie oddała jej do adopcji, ale przydałby mu się braciszek lub siostrzyczka by miał się z kim bawić.

strowbery

#1219 ·

mam pytanko czy mógłby ktoś podrzucić link do tej gierki
<3 :* <3
Poprzednia 61 / 74 Następna