Dokładnie, niemam pojęcia co robię źle. Była ekipa, był sprzęt, a to dalej 0. W ogóle nasza ekipa cały czas ma bardzo niski poziom doświadczenia, niewiem dlaczego.
Słuchajcie, jak to jest z czyimiś nagranymi utworami? Ja nie mogę dodać ich do repertuaru i zastanawiam się, czy to dlatego, że nie jestem liderem zespołu, czy dlatego, że nagranych się po prostu nie dodaje?
A ja mam pytaniedo matek. Ciekawi mnie gdzie na koncie pojawia si postać dziecka jak już sie urodzi? Czy w głównym menu obok postaci matki, czy gdzieś głębiej?
Ja teraz sprawuję opiekę nad synem. Jak logujesz sie do popmundo, to pojawia ci sie wybierz swoją postać, taka lista rozwijalna i tam wybierasz dziecko. A potem, możesz w każdej chwili to zmienć na górze strony