Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 30 / 74 Następna

djsenter

#581 ·

No bo musisz ją mieć wprzedmiotach
Najwidoczniej niemasz, sprawdź
Senter San

zywek

#582 ·

no jak nie mam jak mam. Prz Toie kupowałęm ogarnij się.

djsenter

#583 ·

hmm, może, si zepsuła, spróbuj nanią kliknąć w inwentarzu.
Senter San

zywek

#584 ·

A, to zaraz to sprawdzę.

Julitka

#585 ·

Sprawdź, czy tę konsoletę napewno kupiłeś.
W ciążę w dniu owulacj można zajść wlaśnie z VIP, a bez VIP trzeba kupić za kredyty ekstremalną Płodność
lub Sztuczne Zapłodnienie.
Ale nie wiem, bo ja dzieci nie mam ani VIP.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

zywek

#586 ·

Tak, mam konsoletę w equipmencie.

Julitka

#587 ·

No to nie wiem, serio...
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#588 ·

Czyli ta gra jest nielogiczna, bo po co ta owulacja i interakcje seksualne bez wspomnianych wymogów?
Chyba by sobie poklikać.

Julitka

#589 ·

Sprobuj wpisać w google "dzieci - polska popmundo viki". Tam będzie wszystko opisane.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#590 ·

Czytałam i wszystko rozumiem, tylko nadal nie rozumiem jednego co powyżej pisałam. Skoro nie ma się VIPa,
ani nie wykupi sie extremalnej płodności i sztucznego zapłodnienia to po jaki grzyb odblokowują się tamte
interakcje i stan specjalny owulacja. To nielogiczne.

Julitka

#591 ·

Hm... To już zależy generalni od.. tradycj moralnej. :) Wiesz, te interakcje odblokowują się po prostu
po to, by... uprawiać seks. No nie oszukujmy się, gwiazdy tak mają, że seks nie oznacza dziecka. Wiele
z nich go wręcz nie chce. To element Roleplayu.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#592 ·

Spoko, ale owulacja niepotrzebna bo wiadomo, że to informacja dla chcących dzieci.

Julitka

#593 ·

Potrzebna. Jak jesteś Vipem, to jeżeli nie chcesz dziecka, to śledzisz owulację. A tym nie będącym VIP
to się nawet nigdzie nie pojawia chyba.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#594 ·

Właśnie, że się pojawia co 2 tygodnie. Wiem bo nie jestem vipem.

Julitka

#595 ·

O, a ja nie mam tego nigdy w dzienniku! Serio! I nie widziałam tego w dzienniku żadnej z moich koleżanek.
Byłaś może kiedyś VIP?
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#596 ·

Masz, tylko to się pojawia takim wpisem: Coś kapryśnie się dziś czuję. Jak wejdziesz wtedy w zakładkę
ze zdrowiem to będzie tam stan specjalny owulacja. Nie miałam nigdy VIPa.

Kasia

#597 ·

Ja jestem vipem, mężem mojej żony. Ona ma owulacje, co dwa tygodnie, jk twórcy popmundo przykali. Mamy
oboje vipy. A dziecka jak nie było, tak nie ma.

Julitka

#598 ·

O proszę, to czegoś nowego się dowiedziałam! Ja myślałam, że to tak po prostu, że ma fochy, a ona w tym
czasie cierpi z powodu szalejącyh hormonów!... Bezduszna ja! :)
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

fantasma467

#599 ·

Julitka skoro masz już kolejną postać to jak to jest jak postać sie zestarzeje i umrze, czy pojawia się
na kącie panel do wybrania nowej, czy co?

Kasia

#600 ·

Ja też mam dwie postaci na koncie. Można ih mieć maksymalnie 10 na koncie. Jedną mam z the great heist.
I to wygląa tk, że logując się na swoje konto, na którym masz też postać z popmundo, zanim zaczniesz
grać to nagłówkiem wybierasz sobie czy chcesz zagrać postai ze świata popmundo, czy z the great
Poprzednia 30 / 74 Następna