Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 19 / 74 Next

Kasia

#361 ·

Noo, raczej. Tylko gdybyś miał, to przez interakcje bym ie mogła uczyć od ciebie

djsenter

#362 ·

W Chicago, tylko problem jest taki, że cały czas gdzieś koncertujemy.
Senter San

ninka

#363 ·

no wiesz co dla swych kochanek zrobisz wyjątek xd

djsenter

#364 ·

Racja, dokładnie tak zrobie.
Senter San

djsenter

#365 ·

Wow.
Patrzałem na dziennik pewnej osoby i zobaczyłem taki oto opis.
Wykończeni, szczęśliwi, Olivia Spurgeon i ja wreszcie dochodzimy. Nasza tantryczna noc całkowicie nas satysfakcjonuje, było PRZEBOSKO.
Senter San

Kasia

#366 ·

ja teeż chcę tki ps. Ale anim zrobię seks tantryny to he mieć w zwykłym 5 gwizdek, kuźwa. A z tego padłam

ninka

#367 ·

ahhahahahahahhhhhahhhhaaaaaa nieeeeeeeeeee paaaadłaaaaaam i nie wstaaaałaaaaam

fantasma467

#368 ·

Hej, żeby nagrać piosenkę w studio to trzeba pierw ją przećwiczyć, czy od razu można nagrywać?

Celtic1002

#369 ·

Zawsze lepiej przećwiczyć. A ja mam pytanie o tą siostrzaną grę. Ktoś wie, w jaki sposób ominąć alarm
w ratuszu przy włamie, żeby mnie nie aresztowali po dwóch minutach? :D
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Celtic1002

#370 ·

Cześć, Popmundziaczki, powiedzcie mi, czy jest jeszcze jakiś inny sposób na zdobywanie punktów PD, niż
przez czekanie na trzy punkty tygodniowo?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#371 ·

Tak. Możesz podejmować jedno wyzwanie w świątyni tygodniowo. Za to msz chyba po 2 pd

słuhajcie, ja mam inne pytani. Kupiłam wczoraj destylat ziołowy, woda różana w hemikaliach. Na co to jet?
Bo nie mamtam użyj, wypij, nic nie mam, ciągle jest npsane, żepozostało 1 użyć

Celtic1002

#372 ·

A poza wyzwaniami nie ma innego sposobu?
"Trzeba być wielkim przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę."

Anna Frankowska

Kasia

#373 ·

Ja bynajmniej o innym nie wiem. Jeśli nie przechodziłaś smouczków to za któreś się dostawało. Jet też
coś takiego, teraz nie pamiętam gdzie. Zdobywanie punktów gracza, czy jakoś tak. Tam podobno się ogląda
jakieś filmiki, wypełnia się jakieś ankiety, przekierowują na jakieś strony i ponoć za to są pd do popcia.
Ale nie wiem o co tu chodzi. Bo tam coś piszą, że jeżeli się zrobi coś, a potem tych punktów się nie
otryma, to żeby się nie zwracać do nich, bo to nie oni to organizują

ninka

#374 ·

hmm więcej niż jedno chyba 3 wyzwania możesz robić tygodniowo

fantasma467

#375 ·

A to zbieranie punktów nagród w sklepie to tylko na wykup vipa i kredytów. Nie na poprawę cech.

fantasma467

#377 ·

A ja mam jeszcze pytanie dotyczące włamów. Jak użyć tam karty?

Kasia

#378 ·

Ee. Nie wiem. Założyłam tm w końcu konto, ale żałuję. Głupie to, nie tak intuiyjne jk to z zespołem.

nuno69

#379 ·

A jak to się nazywa? Nagrywanie pioseneczek w studio mnie niekręci, natomiast rozbicie paru banków???
Why not?
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

djsenter

#380 ·

Thegreatheist.com
Senter San
Poprzednia 19 / 74 Next