Noo, raczej. Tylko gdybyś miał, to przez interakcje bym ie mogła uczyć od ciebie
Wow.
Patrzałem na dziennik pewnej osoby i zobaczyłem taki oto opis.
Wykończeni, szczęśliwi, Olivia Spurgeon i ja wreszcie dochodzimy. Nasza tantryczna noc całkowicie nas satysfakcjonuje, było PRZEBOSKO.
Patrzałem na dziennik pewnej osoby i zobaczyłem taki oto opis.
Wykończeni, szczęśliwi, Olivia Spurgeon i ja wreszcie dochodzimy. Nasza tantryczna noc całkowicie nas satysfakcjonuje, było PRZEBOSKO.
ja teeż chcę tki ps. Ale anim zrobię seks tantryny to he mieć w zwykłym 5 gwizdek, kuźwa. A z tego padłam
Hej, żeby nagrać piosenkę w studio to trzeba pierw ją przećwiczyć, czy od razu można nagrywać?
Zawsze lepiej przećwiczyć. A ja mam pytanie o tą siostrzaną grę. Ktoś wie, w jaki sposób ominąć alarm
w ratuszu przy włamie, żeby mnie nie aresztowali po dwóch minutach? :D
w ratuszu przy włamie, żeby mnie nie aresztowali po dwóch minutach? :D
Cześć, Popmundziaczki, powiedzcie mi, czy jest jeszcze jakiś inny sposób na zdobywanie punktów PD, niż
przez czekanie na trzy punkty tygodniowo?
przez czekanie na trzy punkty tygodniowo?
Tak. Możesz podejmować jedno wyzwanie w świątyni tygodniowo. Za to msz chyba po 2 pd
słuhajcie, ja mam inne pytani. Kupiłam wczoraj destylat ziołowy, woda różana w hemikaliach. Na co to jet?
Bo nie mamtam użyj, wypij, nic nie mam, ciągle jest npsane, żepozostało 1 użyć
słuhajcie, ja mam inne pytani. Kupiłam wczoraj destylat ziołowy, woda różana w hemikaliach. Na co to jet?
Bo nie mamtam użyj, wypij, nic nie mam, ciągle jest npsane, żepozostało 1 użyć
A poza wyzwaniami nie ma innego sposobu?
Ja bynajmniej o innym nie wiem. Jeśli nie przechodziłaś smouczków to za któreś się dostawało. Jet też
coś takiego, teraz nie pamiętam gdzie. Zdobywanie punktów gracza, czy jakoś tak. Tam podobno się ogląda
jakieś filmiki, wypełnia się jakieś ankiety, przekierowują na jakieś strony i ponoć za to są pd do popcia.
Ale nie wiem o co tu chodzi. Bo tam coś piszą, że jeżeli się zrobi coś, a potem tych punktów się nie
otryma, to żeby się nie zwracać do nich, bo to nie oni to organizują
coś takiego, teraz nie pamiętam gdzie. Zdobywanie punktów gracza, czy jakoś tak. Tam podobno się ogląda
jakieś filmiki, wypełnia się jakieś ankiety, przekierowują na jakieś strony i ponoć za to są pd do popcia.
Ale nie wiem o co tu chodzi. Bo tam coś piszą, że jeżeli się zrobi coś, a potem tych punktów się nie
otryma, to żeby się nie zwracać do nich, bo to nie oni to organizują
A to zbieranie punktów nagród w sklepie to tylko na wykup vipa i kredytów. Nie na poprawę cech.
A ja mam jeszcze pytanie dotyczące włamów. Jak użyć tam karty?
Ee. Nie wiem. Założyłam tm w końcu konto, ale żałuję. Głupie to, nie tak intuiyjne jk to z zespołem.
A jak to się nazywa? Nagrywanie pioseneczek w studio mnie niekręci, natomiast rozbicie paru banków???
Why not?
Why not?