Forum

Popmundo

Gry tekstowe

Poprzednia 18 / 74 Next

ninka

#341 ·

hm a jak będzie małe poppolatusi ątko?

djsenter

#342 ·

No to mama sie nim zajmie, co nie?A, i będę musiał wytłumaczyć żonce, że zabawa nadal trwa.
Tak w ogóle, to ona ostatnio nic domnie niepisze ani nieinteraktuje.

Senter San

djsenter

#343 ·

A raczej nażyczonej.
Senter San

ninka

#344 ·

hahaaaaa biedna żona

Kasia

#345 ·

A serio masz w tym 5 gwiazdek?

djsenter

#346 ·

W sumie to niejestem pewny, dawno niesprawdzałem, ale zawsze bardzo dobrze mi wychodzi, raz było nadludzko.
Senter San

Kasia

#347 ·

pff. U mnie jest najwyżej jak może być. Przebosko

Kasia

#349 ·

mam tylko 3,5, x

djsenter

#350 ·

To różnie bywa.
W każdym razie przyjme was z otwartymi ramionami, piwskami, skrętami i moimi napalonymi ziomeczkami.
Senter San

Kasia

#351 ·

czekaj musze kupić w takim razie wazelinę, chyba że idziemy w śline

ninka

#352 ·

eee tam po co bdziesz przepłacać xd w ślinę xdd

djsenter

#353 ·

Najlepiej tak i tak, aż do nieprzytomności hahah. Wszystkie pozycje znane ludzkosci i to nie wszystko.
Senter San

ninka

#354 ·

hahahaaaa o matko to ja już rozumiem czemu twa narzyczona tak szybko zaciążyła xd

djsenter

#355 ·

No a jak!
Tak sumie od tej akcji ze ślubem w ogóle zmieniłem się na gorsze jeszcze bardziej.
Senter San

ninka

#356 ·

oooo współczuje żonie xdd

Kasia

#357 ·

a ja sobie. Ale żeby kogoś uczyć musisz mieć podstawy nauczania, taką umiejętność. Masz?

djsenter

#358 ·

No niee, lepiej sie ciesz.

Pomyśl sobie o tych wspaniałych lekcjach które naciebie czekają.
I o dzikich orgiach, imprezach i tak dalej.
Senter San

djsenter

#359 ·

Auu, niemam, ale zabawa będzie itak, co nie?
Senter San

ninka

#360 ·

no oczywiście, a gdzie w końcu haha?
Poprzednia 18 / 74 Next