Transcription
Nie no, to ja tylko mam tak, że nie mam czegoś takiego, co Ty mówiłeś, że najpierw masz świadomość, że panienka idzie, a potem idzie. Ja po prostu mam coś takiego, że ja po prostu jak mi się na przykład czyni scena, że jestem na dworze, to po prostu ja normalnie czuję się tak, jakbym szedł po tym dworze. Normalnie idę, tak? Tego, że najtrudniej jest jak, że powiem tak, mam coś takiego, że niby mi się śni coś, a i tak jestem świadomy tego, że to jest tak naprawdę sen. I na przykład jeśli śni mi się coś takiego, nie wiem, strasznego, coś, czego za wszelką cenę nie chciałbym w ogóle przeżyć, to za wszelką cenę próbuję się z tego stworzyć. No tylko, że wyrwanie się z tego snu, no jest ciężkie w tym momencie, bo no nie umiem, po prostu nie miałem tak, żeby jednak pójść na swoim. No to tyle.