Transcription
Co do tego to akurat to słuchała użytkowniczka Gabi, a następna sprawa jest tego typu, że dosownie położyłem się dzisiaj na pół godziny o 12, obudziłem się przed 13 i znowu jestem jak nowonarodzony. Co prawda nie spałem od 8, ale o 12 mnie lekko zmuliło, no i tak gdzieś na pół godziny się położyłem, no i sobie w pół do 13 wstałem, no i jak słychać na załączonym obrazku, dobrze się mam, nie muli mnie, nic z tych rzeczy, no i się zobaczy, do której będę w stanie tak wytrzymać.