A ja dopisuje do swoich znajomych użytkownika yxpodols.
1 likes
Postukujący! Przyznaję się i ja do znajomości z Tobą ;) Miłego eltenowania!:)
1 likes
No vice versa. A resztę uzupełnię jak się zbierze więcej.
@postukujacy z tego, co kojarzę, my się też chyba jakos tam na żywo widzieliśmy. I to nawet dwókrotnie :D
1 likes
Pamiętam to jak dziś: chcielismy się przywitać i stuknęliśmy się czołami. To było 'czołem' dosłownie. Hej hej, pewno, że się znamy :)
1 likes
Podejrzewam, że my też gdzzieś tam w przelocie pewnie się widzieliśmy, chociaż możemy nie zdawać sobie teraz z tego sprawy