Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 30 / 45 Następna

Postukujacy

#581 ·

1 likes
Proszę o ostrożność w takich skwitowaniach,
Współczytelnicy gotowi pomyśleć, żem stukania maniak.
INFP

Zuzler

#582 ·

2 likes
No wiesz..Jeśli chodzi o stukanie, to mam taką koleżankę ze Szczecina, u której zwyczajem było, ekhem, stukanie się jajkami w czasie śniadania wielkanocnego. ;)

Postukujacy

#583 ·

1 likes
A to akurat sympatyczny zwyczaj.
A by nie siac oftopu to rzeczywiście Paulinux jest mi znana choćby gdzieś ze słyszenia po Tynieckiej
INFP

misiek

#584 ·

4 likes
Nie dość, że maniak stukania, to jeszcze poeta i romantyk. Branie u kobiet kolego to ty musisz mieć.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#586 ·

Tylko z widzenia :D
-- (Postukujacy):
Znamy sie?

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#587 ·

1 likes
Do mojej listy dopisuję Patesa i Sanklip

pates

#588 ·

1 likes
Taak, na reszcie mogę dopisać @DJGraco z wielką przyjemnością!
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

wojtas

#589 ·

1 likes
z nowych użytkowników to do llisty mogę dopisać Snajper 27, może jest ktoś jeszcze, ale niee pamiętam.

Monte

#590 ·

Yyy... a o kogo konkretnie ci chodzi? Bo nie ma użytkownika Snajper 27. Jest Snajper 22 i Klaudia 27.
-- (wojtas):
z nowych użytkowników to do llisty mogę dopisać Snajper 27, może jest ktoś jeszcze, ale niee pamiętam.

--
Give me a sign.

wesolek

#591 ·

Hej! Eeeeeeee, to ja jedynie Cinkciarza.pl spotkałem i bardzo sobie chwalę, co nie? :D

wojtas

#592 ·

2 likes
Sory Snajper 22, późno już było xd

piter9521

#593 ·

1 likes
A ja teraz dopisuję monte i snajper22. Piszcie jak kogoś pominąłem.

Snajper22

#594 ·

Dopisuje pitera 9521 i wojtasa.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

wojtas

#595 ·

1 likes
Nie no dobra mam tu jeszcze pare nicków, których właścicieli udało mi się spotkać podsumujmy to i sprawdźmy o kim zapomnę. No więc: Dj Graco, Jamajka, Klaudia27, Lwica, Moonlight22, Nowik, Peterman, Sebix, Zywek, Zuza i chyba tyle.
A i jeszcze matius, Snajper 22, Piter 9521, Balteam, Papierek i talpa co nie pamiętam numerów

Wiolinistka

#596 ·

2 likes
Ja znam jeszcze Galadrielę, Marolka i oczywiście Kaflika! To Kraków i okolice przeze mnie na Eltena ściągnięte w ostatnich dniach! Niechaj mi to będzie do zasług policzone :D

wojtas

#597 ·

1 likes
I oczywiście pominąłem: Violinist, Titomaton, Nuno69

pates

#598 ·

Kacper, Kacper, już zapomniałeś Klimczok? D
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mucha

#599 ·

a no i o mnie zapomniałeś

wojtas

#600 ·

2 likes
Weś to dramat zapomniałem jeszcze o paru więc mam nadzieję że to koniec: Muha, Pajper, Pates, Sanklip.
Poprzednia 30 / 45 Następna