Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 22 / 45 Następna

lola

#421 ·

1 likes
No to moja lista jest dosyć długa: Dash, Sanklip, Pates, Lwica, Mara, Paulinabuczynska98, Jamajka, Wojtas, Żywek, Longshoot, Puszkin, Johnson, Titomaton, Nowik, Milena132, Pajper, Papierek, Balteam, Moonlight22, Zuza, Muzyczna Jutrzenka, Mucha,
"Gdy się ucieka, ucieka się jak wilk. Nigdy po ścieżkach, którymi się kiedyś chodziło".

paulinabuczynska98

#422 ·

Do poznanych przeze mnie użytkownikuw dołączają Agata.D i Damianzegarek.

DJGraco

#423 ·

Edytowano
Miałem przyjemność poznać Gosię, nie tą 12 tysięcy tylko użytkowniczkę gabi i Jamajkę.

matid25

#424 ·

A ja ostatnio poznałem użytkowniczkę Anka Furman
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

Zuzler

#425 ·

1 likes
A ja Klaudię27 :)

lwica

#427 ·

1 likes
@PaulinaBuczyńska.
Mam wrażenie, że ty po wymianie kilku wiadomości piszesz w tym wątku, że kogoś znasz.
A chodzi o to, kogo znasz na żywo, a nie przez internet
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

matid25

#428 ·

I jeszcze dołączam do poznanych przezemnie użytkowniczkę Magdarynka
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

denis333

#429 ·

A ja w gronie znajomych witam serdecznie @ninka i @papierek.

Zuzler

#430 ·

1 likes
Łe jeny, a ja zapomniałam! Jak mogłam?! Denis333 zapisanym zostać u mnie powinien.

Piotr

#431 ·

1 likes
Moja kolejna aktualizacja, na świeżo, ale nie wszyscy, bo i znaleźli się tacy, których widziałem już jakiś czas temu.
Z tych na świeżo, dopisałem Marcysię i Zuzler, a z tych już jakiś czas temu pojawił się Mulc.
ps Muszę jeszcze poszperać po Eltenie, bo myślę, że jeszcze się ktoś znajdzie. :)

Paulinux

#432 ·

1 likes
A właśnie. Na moją listę przywędrowali niedawno Marcysia i Kamosz
Happy hacking

marcysia

#433 ·

Aktualizacja mojej listy: Piotr, Paulinuks, Kamosz, Tygrysica, Lukaszenka, Siciliano.
marzenia się spełniają.

Zuzler

#434 ·

1 likes
Łe, to ja też musiałabym dopisać, bo choć spotkanie było bardzo krótkie, to jednak się odbyło, a mowa o uściśnięciu ręki samego Piotra.

iwkan

#435 ·

Witajcie. I ja również podaję moją listę: Aga krawcow, której już niestety z nami niema. A dalej to: Helenkagd, Siciliano, Zuzler, . I to chyba tyle. Jak jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę.
Слава Україні! Sława Ukraini!

denis333

#436 ·

A ja z przyjemnością dopisuję do mojej listy spotkanego ostatnio w warszawie użytkownika o wdzięcznym nicku talpa171. Niespodziewane spontaniczne spotkania są zazwyczaj miłe. I tak też było w tym przypadku :)

Zuzler

#437 ·

1 likes
A Wy mi jakoś pasujecie do siebie, nawiasem mówiąc. Może dlatego, że obaj macie dziwne głosy i zarąbiste poczucie humoru oraz umiejętność zabawiania ludzi? :)

Krepel88

#438 ·

Pozwolę sobie wtrącić iż bardzo lubię ludzi którzy zarażają śmiechem i sprawiają że wszyscy śmieją się na całego. Serdecznie pozdrawiam

Puszkin

#439 ·

A ja jutro do mojej listy będę mógł dopisać agatę.D

marcysia

#440 ·

Edytowano
Właśnie przed momentem przejrzałam listę użytkowników eltena i do mojej listy dopisuję użytkowniczkę o nicku Klaudia123, generała39, Tomasza i Tomciologa.
marzenia się spełniają.
Poprzednia 22 / 45 Następna