zaktualizować to ja też muszę, ale rzeczywiście poczekam.
1 likes
Dawno nie mogłem nikogo dopisać, ale dziś do swej skromnej listy dołączam użytkownika grzezlo. :)
1 likes
Ponieważ jeszcze się tu nie udzielałam, moja lista będzie dość obszerna. Ze szkoły znam użytkowników o nickach: Agatakantylena25, Alissa, Arek94, Balteam, Dawek, Ewelinka, Grzegorzm, Hazel96, Hryniek, Jamajka, Kacper, Kasiadoj, Lukaszenka, Martinus, Muzycznajutrzenka, Papierek, Paulinabuczynska98, Piter9521, Puszkin, Skrzypenka, Strowbery, Talpa171 i Wiolinist. Z Lasek kojarzę też Nowika, Klaudię27, Longshoota i Żywka. Na innych wyjazdach spotkałam też osoby, takie jak: Anitek, Armand, Basia, Camila (rozmawiałam chyba tylko przez pół minuty, ale jednak), Czekoladka88, Dariusz1991, Dorkakrac, Eugeniuszpompusz, Grzezlo, Irniss, Iskierka 1983, Julianne, Kamerton, Kasia, Klaudia123, Maciej01, Magmar, Marcysia, Mojsior, Pajper, Piciok, Piotr, Profesorfalkowicz, Przemol (tylko przelotnie, ale jednak), Rogalenko, Siciliano, Zegarmistrz, Zubers87, Zuzę i Zuzler (też zwracam na Ciebie uwagę). Prawie nie znam Tomeckiego, ale wymieniliśmy uprzejmości, więc też go tu odchaczam. Myślę, że udało mi się nikogo nie pominąć, ale zanim wyślę niniejszy post, w ramach formalności ogłoszę jeszcze moją znajomość z Mulcem. :D
Tak, ale właściwie nie wszyscy go kojarzą, bo mniej się udziela niż ja, więc nie każdy by sobie o tym przypomniał. Jednak nie udało mi się wszystkich wymienić.Zapomniałam o drugiej mojej krajance - Adzekrawcow, Astence i Monicezarczuk. Z Czarnąheleną też chodziłam do szkoły.
No to do grona poznanych osób śmiało mogę dołączyć @zuzler. Poza tym poraz drugi zobaczyłem tego @djkrissu. Dziękuję za pyszne jedzenie, i wspaniałą atmosferę! <3
--Cytat (denis333):
No to do grona poznanych osób śmiało mogę dołączyć @zuzler. Poza tym poraz drugi zobaczyłem tego @djkrissu. Dziękuję za pyszne jedzenie, i wspaniałą atmosferę! <3
--Koniec cytatu Mówisz i masz :D
1 likes
czas zaktualizować listę eltenowiczów, a więc tak:
agatakantylena25, czekoladka88, djkrisu, everlastingdream, kasia, growita, siwy4don, papierek, rogalenko, przemol, djdenis333, żywek, nowik, mulka, mulc, basia, asia, shell, kamerton, cinkciarzpl, kazepk5p, zuzler, syntezator, marchewaux, atina, ninka, milena132, talpa171, pietia, eugeniuszpompiusz, angelina, armand, frankosiadrummer, piciok, polik1991, kosa12, magmar, profesorfalkowicz, tajan1991, skrzypenka,
agatakantylena25, czekoladka88, djkrisu, everlastingdream, kasia, growita, siwy4don, papierek, rogalenko, przemol, djdenis333, żywek, nowik, mulka, mulc, basia, asia, shell, kamerton, cinkciarzpl, kazepk5p, zuzler, syntezator, marchewaux, atina, ninka, milena132, talpa171, pietia, eugeniuszpompiusz, angelina, armand, frankosiadrummer, piciok, polik1991, kosa12, magmar, profesorfalkowicz, tajan1991, skrzypenka,
to i ja swoją listę aktualizuje. Jak kogoś pominę to wybaczcie, ale robie z głowy może być różnie.
Marcysia, kasia, shell, magdar1999, jaga1998, gosia12345, papierek, growita, siwy4don, nowik, żywek,
Marcysia, kasia, shell, magdar1999, jaga1998, gosia12345, papierek, growita, siwy4don, nowik, żywek,
To ja moją też. Od wakacji. DjDenis333, Lukaszenka, Marchewaux, Marcysia,
Nie wiemjaki nick tutaj ma Nowik, ale ci co wiedzą, to wiedzą :D
papierek,
Siwy4don, żywek
Nie wiemjaki nick tutaj ma Nowik, ale ci co wiedzą, to wiedzą :D
papierek,
Siwy4don, żywek
Znamy się tylko z słyszenia i to w zasadzie niewiele. Czy to się zmieni, piernik wie, chyba że się go zje.
Do grona eltenowiczów, których spotkałam osobiście zaliczam też Mulkę.
Teraz się dopiero dopatrzyłam, że to moja krajanka jest.
Teraz się dopiero dopatrzyłam, że to moja krajanka jest.
--Cytat (agakrawcow):
Do grona eltenowiczów, których spotkałam osobiście zaliczam też Mulkę.
Teraz się dopiero dopatrzyłam, że to moja krajanka jest.
--Koniec cytatu Krajanka powiadasz? hmm: Krajanki to kiedyś były takie czekoladki. Czyżbyś już koleżankę Zuzannę dziabnęła w tej kwestii? :D
1 likes
Wiesz Krisu, jak się mamy czepiać, to Ty czy ja też jesteśmy koleżanki krajanami.
Edytowano
Owszem, ale nas jeszcze nie ugryzła w przeciwieństwie do koleżanki zuzanny którą już ponoć napoczęła z tego co pisze :D :D
No w sumie kanibalizm, może nie zły pomysł na życie.
Tyle ode mnie, żeby nie spamować.
Tyle ode mnie, żeby nie spamować.