Forum

Jakich Eltenowiczów spotkaliście naprawdę

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 14 / 45 Następna

denis333

#261 ·

Ja również do grona znajomych dołączę użtkownika patrykuss12.

matid25

#262 ·

ja do swojego grona znajomych dołączę użytkowniczkę Zuzler
Zapraszam do mojej biblioteki dźwiękowej :)

papierek

#263 ·

1 likes
o tomeckim cały świat niewidomych słyszał, :) O dawidzie pieperze alias pajper już chyba też
po co mi sygnatura?

Elanor

#264 ·

1 likes
O Tomeckim to ja od lat słyszałam. Nawet jak nie miałam za bardzo kontaktu ze środowiskiem jeszcze.

kmicic92

#265 ·

Bartek taa chodziło się razem z Rafałem do internatu.

Milena132

#266 ·

Ja spotkałam Cinkciarza i Lolę. Czy kogoś jeszcze? Już tyle.

marcysia

#268 ·

milenko jeszcze mnie.
marzenia się spełniają.

zywek

#269 ·

1 likes
NO a ja?

patrykuss12

#270 ·

Witajcie. Teraz cóś odemnie:
Napewno paulinux, mojsior, lukasz z cyframi:) denis333 eleganckooo, piciok, kacper10, Julianne. Piszę bez sprawdzania dość na gorąco, więc jakby ktoś coś to śmiało się przypominać, dopominać. Pozdrawiam

denis333

#271 ·

@patrykuss12 jeśli ty jesteś tym patrykiem, którego mam na myśli to również dopisuję ciebie do listy znajomych ;)

lwica

#272 ·

Edytowano
Do grona znanych przeze mnie użytkowników dziś dołącza Papierek!
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

misiek

#273 ·

Do moich znajomych eltenowiczów dołącza Dominikski.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

zywek

#274 ·

1 likes
Paliło się fajki z Łukaszem milionowcem :P JUż jaaakiś czas temu.

Syntezator

#275 ·

Jak tak przeglądam moją listę eltenowych znajomych to dochodzę do wniosku, że jednak kilka osób znam, więc dlaczegoby się nie podzielić. Jak wszyscy to wszyscy. Oczywiście, że chciałoby się poznać więcej, ale nic straconego, może będzie jeszcze okazja. No to lecimy. Znam użytkowników: Przemol, Marcysia(która chyba nawet sie do znajomości ze mną przyznała), Łukaszenka i Zuzler, choć ostatnia z wymienionych może mnie nie pamiętać, bo widzieliśmy się jeno raz i to dość krótko. Zato całkiem niedawno miałem ogromną przyjemność poznać osobę, której, gdyby nie pewien zagraniczny projekt, raczej tak prędko bym nie spotkał. Mam tu oczywiście na myśli Julitkę. I o ile o samym projekcie mógłbym napisać wiele niekoniecznie pochlebnych rzeczy to warto było pojechać chociaż dla ciekawej tej znajomości.

Jak coś mi się jeszcze przypomni to dopiszę.

pajper

#276 ·

1 likes
Dobrze, że ten wątek jest na górze, bo to mi przypomina, że trochę ostatnio się wydarzyło.
Zaraz, zaraz... Kogo ja tam poznałem?
Aaa, już wiem.

Do listy spotkanych Eltenowiczów oficjalnie dołącza tygrysica.
Do tego okazało się przypadkiem, że jakieś 11 lat temu miałem okazję poznać jedną z obecnych Eltenowiczek, nickiem czarnahelena.
Ludzie, ja naprawdę tylu was znam? Miłe. :)
Podsumowując, ze znanych mi Eltenowiczów:

Agnieszka, ambulocet, Celtic1002, czarnahelena, DJGraco, Elanor, grzegorzm, helenkagd, jamajka, Julitka, klaudia27, magdar1999, matius, mikolajholysz, Monia01, monikazarczuk, moozgish, mulc, mulka, nowik, papierek, Piciok, piter9521, Talpa171, Tomecki, tygrysica, wojtas, żywek.
Ciekawe, o kim zapomniałem. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

sanklip

#277 ·

1 likes
To i ja się uaktualniam,
bowiem do mojej listy dołącza
sympatyczna użytkowniczka
o nicku
lola.
Spotkanko miłe,
choć niestety krótkie.
Sygnatura:

Cis najzieleńszy jest zimą;
ma zwyczaj śpiewać kiedy płonie.


Heilung -
"Norupo".

Zuzler

#278 ·

1 likes
No cóż, wreszcie Eugeniusz Pompiusz na żywo. No i Marchewaux. A Syntezatora kojarzę, kojarzę, pamiętam. Człowiek, który ku mojemu niebotycznemu zdziwieniu przyznał, że jego zdaniem "Sklepy cynamonowe" to super książka.

Milena132

#279 ·

A, Marcysię jeszcze spotkałam w lipcu 2018.

hozosch

#280 ·

Znam Arminmoradiego i Erikroesera, ponieważ byliśmy byłymi kolegami z klasy, a Etno i ja byliśmy również kolegami z klasy i nadal jesteśmy kolegami ze szkoły.
Poprzednia 14 / 45 Następna