Forum

Kontakty do nas po za Eltenem

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 6 / 7 Następna

daszekmdn

#102 ·

A mi się już daawno temu zmienił nick na Twitterze, oczywiście konto zostało ino nazwa użytkownika dla wyszukiwarek krótsza :).
ogoniciel
Mało co pisze, bo obecnie bardziej przerzuciłem się na tablicę. Swoją drogą marzę o jakimś połączeniu obu w stylu dawnego IFTT (kto to jeszcze pamięta) hehe.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

pollyanna

#103 ·

Kiedyś korzystałem z Twittera, nie wziąłem swojego imienia, ale imię mojego ulubionego gracza.
“We do not lack ability. We just lack courage. It all comes down to courage.”

skrzypenka

#104 ·

a iftt nie działa? Chyba jeszcze działa, no nie? :)

-- (daszekmdn):
A mi się już daawno temu zmienił nick na Twitterze, oczywiście konto zostało ino nazwa użytkownika dla wyszukiwarek krótsza :).
ogoniciel
Mało co pisze, bo obecnie bardziej przerzuciłem się na tablicę. Swoją drogą marzę o jakimś połączeniu obu w stylu dawnego IFTT (kto to jeszcze pamięta) hehe.

--
Große Operndiva?

lurek

#105 ·

a dzwońcie i o trzeciej mam to gdzieś

daszekmdn

#106 ·

1 likes
Dobra, challenge accepted.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Adasadula

#107 ·

Edytowano 1 likes
Zrobiłem automatyzację dzwoniącą co 15 minut, masz jak w banku :że ktoś zadzwoni :P

-- (lurek):
a dzwońcie i o trzeciej mam to gdzieś

--

misiek

#108 ·

A to ja podobno jestem niedojżały.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

daszekmdn

#109 ·

Jakby ktoś coś, to wróciłem na GG. Numer ten sam:
52198238
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#111 ·

Edytowano 2 likes
Coś tu ostatnio wysyp numerów telefonu jest :D. Nie wiem, ja bym się bał haha, już i tak część osób do mnie wydzwania jak czegoś chce miast pisać ;).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

olcia2702

#112 ·

Numer kątaktowy: 696 315 992.
Facebook: Wia Wia.
Discord: Sha_1223.
Instagram, tak, to też jest moja droga kątaktu: Oliwia_narika_life_official.
Jestem też na Telegramie jako Lala Kala, i wydaje mi się że to jest najstabilniejsza droga kątaktu do mnie, ale inne drogi też aktualne)D(.
Może i nie jestem aniołem, ale jestem warta tego żeby chwilę zemną pogadać.

MarOlk

#113 ·

8 likes
#pani od fotowoltaiki lubi to

wojtas

#114 ·

Edytowano
Numer kontaktowy: 109, a reszta jest w wizytówce.A, wpadajcie na instagram: strzelec_0921, odwdzięczę się, seeerio.

daszekmdn

#115 ·

Edytowano
Ale jakie 109? W wizytówce żadnych danych kontaktowych ni ma haha.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#117 ·

djsenter123@gmail.com, na FB mi wyślecie zaproszenie tylko i wyłącznie w sytuacji, gdzie mamy wspólnych znajomych i nie mam zamiaru tego zmieniać. W każdym razie nie gryzę i potrafię czasami przezwyciężyć swój introwertyzm, więc zapraszam do kontaktu.
Senter San

wojtas

#118 ·

@dashekmdm, podpowiem ci, że byłeś w 109

daszekmdn

#119 ·

A, dobra, czaję xD
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

skrzypenka

#120 ·

Ja mam jeszcze telegram to zapraszam też do kontatu tam. :)
Große Operndiva?
Poprzednia 6 / 7 Następna