nieno wszystko rozumiem, ale publicznie podawać numer telefonu, to już chyba troszke jest przesada, jakaś prywatność chyba jest no nie?
3 likes
Trochę przesadzacie. Tzn ja wszystko rozumiem, sam bym na forum, tak ło numeru niepodał, ale wiecie. Na grupach whatsappowych niema innej możliwości. A jednak dziwnych telefonów niema jakoś niewiadomo ile. Może dla tego, że standardem są raczej grupy zamknięte.
No właśnie, no i kto jest tak nienormalny, by do kogoś o trzeciej w nocy dzwonić? No chyba, że to nagły przypadek.
-- (misiek):
Ale co was to obchodzi? Jak chce to niech sobie i podaje rozmiar stringów.
--
-- (misiek):
Ale co was to obchodzi? Jak chce to niech sobie i podaje rozmiar stringów.
--
To chyba cierpisz na bezsenność. :d
-- (zywek):
Ja.
--
-- (zywek):
Ja.
--
1 likes
Nie wspominając o poście który pewnego pięknego dnia pojawił się na jego tablicy na FB.
Pozdro dla kumatych. xD
-- (daszekmdn):
Violinist już to zrobił w wizytówce :D.
--
Pozdro dla kumatych. xD
-- (daszekmdn):
Violinist już to zrobił w wizytówce :D.
--
1 likes
To ja też podam numer, a co!
GG oczywiście. ;-)
47549013
GG oczywiście. ;-)
47549013
1 likes
Edited
41
A tak serio najprostsza i najwydajniejsza droga kontaktu do mnie to:
t.me/paulinuks
A tak serio najprostsza i najwydajniejsza droga kontaktu do mnie to:
t.me/paulinuks
A, to i do mnie też t.me/radovest
Edited
1 likes
OK, lets go!
Mail:
pikselnet404@gmail.com
Ten we własnej domenie od jakiegoś czasu nie działa więc we wszelkich sprawach kontakt wyłącznie na powyższy.
GG, jak napiszecie może po miesiącu odpowiem xD:
52198238
Telegram, jeśli czegoś trzeba lub po prostu najdzie kogo ochota na poczynienie jakiejś konwersacji to najszybsza forma kontaktu. Taką możliwość otrzymają nieliczni, których uznam za stosownych :P.
Reszta komunikatorów poszła w cholerę na przestrzeni lat. Nawet Elten jak chodzi o pisanie wiadomości gdzieś tam odchodzi coraz bardziej na dalszy plan. Ostatnio zabieganym, to też trzeba mi mobilności.
Aa, wypromuję się, a co!
Strony:
http://rstreams.ovh/pl
https://tdprograms.ovh
https://pikseldash.pl
Pozostałe projekty i drobne skromne niepozorne subsajty podlynkowane na tej ostatniej.
Mail:
pikselnet404@gmail.com
Ten we własnej domenie od jakiegoś czasu nie działa więc we wszelkich sprawach kontakt wyłącznie na powyższy.
GG, jak napiszecie może po miesiącu odpowiem xD:
52198238
Telegram, jeśli czegoś trzeba lub po prostu najdzie kogo ochota na poczynienie jakiejś konwersacji to najszybsza forma kontaktu. Taką możliwość otrzymają nieliczni, których uznam za stosownych :P.
Reszta komunikatorów poszła w cholerę na przestrzeni lat. Nawet Elten jak chodzi o pisanie wiadomości gdzieś tam odchodzi coraz bardziej na dalszy plan. Ostatnio zabieganym, to też trzeba mi mobilności.
Aa, wypromuję się, a co!
Strony:
http://rstreams.ovh/pl
https://tdprograms.ovh
https://pikseldash.pl
Pozostałe projekty i drobne skromne niepozorne subsajty podlynkowane na tej ostatniej.