Forum

Kontakty do nas po za Eltenem

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 5 / 7 Next

lukasz1993258

#81 ·

nieno wszystko rozumiem, ale publicznie podawać numer telefonu, to już chyba troszke jest przesada, jakaś prywatność chyba jest no nie?
Przekonanego nie odwiedziecie od przekonania, tak samo nieprzekonanego do niego nie przekonacie.

cinkciarzpl

#82 ·

3 likes
Trochę przesadzacie. Tzn ja wszystko rozumiem, sam bym na forum, tak ło numeru niepodał, ale wiecie. Na grupach whatsappowych niema innej możliwości. A jednak dziwnych telefonów niema jakoś niewiadomo ile. Może dla tego, że standardem są raczej grupy zamknięte.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

misiek

#83 ·

7 likes
Ale co was to obchodzi? Jak chce to niech sobie i podaje rozmiar stringów.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

skrzypenka

#84 ·

No właśnie, no i kto jest tak nienormalny, by do kogoś o trzeciej w nocy dzwonić? No chyba, że to nagły przypadek.

-- (misiek):
Ale co was to obchodzi? Jak chce to niech sobie i podaje rozmiar stringów.

--
Große Operndiva?

zywek

#85 ·

5 likes
Ja.

skrzypenka

#86 ·

To chyba cierpisz na bezsenność. :d

-- (zywek):
Ja.

--
Große Operndiva?

zywek

#87 ·

6 likes
Nie, jestem nienormalny :D

Zuzler

#88 ·

4 likes
Senter. :D

violinist

#89 ·

ja też tu chyba podałem swój nr haha

misiek

#90 ·

To może do Księgi zażaleń? Albo pochwał, no jak tam chcesz.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

wojtas

#91 ·

1 likes
Może niech ktoś adres poda?

daszekmdn

#92 ·

3 likes
Violinist już to zrobił w wizytówce :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

mucha

#93 ·

ludzie to mają łby

AXM04

#94 ·

1 likes
Nie wspominając o poście który pewnego pięknego dnia pojawił się na jego tablicy na FB.
Pozdro dla kumatych. xD
-- (daszekmdn):
Violinist już to zrobił w wizytówce :D.

--
"Dies irae, dies illa,..."

CzarnyPies

#95 ·

1 likes
To ja też podam numer, a co!
GG oczywiście. ;-)
47549013

lwica

#96 ·

1 likes
Numer buta też wchodzi w rachubę? :P
Mail lwica787@gmail.com
Fb Kinga Czyżewska Drabik. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Paulinux

#97 ·

Edited
41
A tak serio najprostsza i najwydajniejsza droga kontaktu do mnie to:
t.me/paulinuks
Happy hacking

monstricek

#98 ·

A, to i do mnie też t.me/radovest

daszekmdn

#99 ·

Edited 1 likes
OK, lets go!
Mail:
pikselnet404@gmail.com
Ten we własnej domenie od jakiegoś czasu nie działa więc we wszelkich sprawach kontakt wyłącznie na powyższy.
GG, jak napiszecie może po miesiącu odpowiem xD:
52198238
Telegram, jeśli czegoś trzeba lub po prostu najdzie kogo ochota na poczynienie jakiejś konwersacji to najszybsza forma kontaktu. Taką możliwość otrzymają nieliczni, których uznam za stosownych :P.
Reszta komunikatorów poszła w cholerę na przestrzeni lat. Nawet Elten jak chodzi o pisanie wiadomości gdzieś tam odchodzi coraz bardziej na dalszy plan. Ostatnio zabieganym, to też trzeba mi mobilności.
Aa, wypromuję się, a co!
Strony:
http://rstreams.ovh/pl
https://tdprograms.ovh
https://pikseldash.pl
Pozostałe projekty i drobne skromne niepozorne subsajty podlynkowane na tej ostatniej.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#100 ·

Na Facebooku jestem jako Iza Osiak.
Give me a sign.
Poprzednia 5 / 7 Next