ewentualnie alt+tab przejdź jeszcze raz na okno aplikacji. W Win10 czasami uac się nie podświetla prawidłowo.
Mogę z poziomu gry zaktualizować? Mam starszą wersję, i chcę zupdatować do najnowszej. Jak daje update downloading to pisza unable download. Czemu?
Mam problem z myszką. Mam za dużą czułość w rtr, nie mogę normalnie wycelować, bo nieznaczny ruch myszą obraca nie o 360 stopni. Mam guzik do zmieniania czułości myszy, ale jakby niedziałał w grze
nie wiem, na dragonapps.org
Mysz ustawiasz w settingsach z tego co pamiętam ale tu juz Hryńka pytaj.
Mysz ustawiasz w settingsach z tego co pamiętam ale tu juz Hryńka pytaj.
wiem, może nie powienienem pisać w tym wątku, bo problem dotyczy też innch gier, mysz zachowuje się tak samo, w win 7 działała w rtr normalnie.
hmm co do myszy to pamiętam że mi w grze toxic też wariowała moja bezprzewodówka z logitecha ale po zainstalowaniu aktualnych sterowników się uspokoiło.
Spróbuj zainstalować sterowniki do myszki, niektóre mają ustawienia czułości w sobie
Spróbuj zainstalować sterowniki do myszki, niektóre mają ustawienia czułości w sobie
jak zrobisz update, kacprze, czyli pobierzesz najnowszą wersję to stracisz możliwość gry w single player
Road torage miało błędy? przepraszam ale niepamiętam bo również się w to zagrywałem ale może poprostu człowiek poprostu nato niepatrzył