Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 9 / 75 Następna

Numernabis

#161 ·

Jest jeszcze RHVoice
-- (markus1234):
Pożalę się na jedną rzecz. Otóż od wczorajszego wieczora przestał mi działać Espeak w moim Samsungu Galaxy Watch FE. Restarty Talkbacka jak i zegarka nic nie dają, nawet czyszczenie danych aplikacji Espeak też nic nie daje. Nie mam pomysłu, co się stało, i jak to rozwiązać. Dodam, że do wieczora Espeak normalnie działał. Niestety jestem zmuszony używać syntezy od Google, ale ona mi się nie podoba, bo jest niewyraźna.

--
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

DJGraco

#162 ·

Markusie jakiego espeaka używasz, z jakiego źródła? Skąd go pobrałeś?

daszekmdn

#163 ·

Na zegarki chyba nie ma RH voice.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#164 ·

Jeśli chodzi o Espeaka, to używam wersji z GitHuba.

DJGraco

#165 ·

O, ciekawe. Ja nie miałem problemów z tą wersją.
Używasz najnowszej 1.52?

skrzypenka

#166 ·

Otóż to, albo mogła nadwyrężyć sobie jakiś mięsień w stopie.

-- (Kat):
Staw skokowy chyba, bo w stopie, to chyba te tam kostki trudno byłoby skręcić.
-- (Zuzler):
Skręciłam sobie kostkę w stopie. :(

--

--
Große Operndiva?

skrzypenka

#167 ·

Wszyscy chorują jakoś ciągle i ciągle, a ja co się pozbędę kataru, to znowu go mam. Denerwuje mnie to.
Große Operndiva?

markus1234

#168 ·

@DJGraco, chyba tak. Z tego, co pamiętam, to chyba mam tą wersję.

MarOlk

#169 ·

A mnie bierze kurwica, bo znowu mi się zrobiła zanokcica. Na dużym palcu u nogi. Ichtiol i antybiotyk poszły w ruch. Mam nadzieję, że znowu nie trzeba będzie wycinać u chirurga.

daszekmdn

#170 ·

Mój Minidisc się chyba kończy. :/
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#171 ·

Do godziny 15.15 muszę zrozumieć ponad 100 stron książki, w której informacje są upchane jedna za drugą. Aktualnie przerobiłam około 10% tego dzieła. To jest niewykonalne, muszę się przecież jeszcze umyć i choć trochę wyspać.

Natalia2000

#172 ·

A o czym dzieło to traktuję?

godziny 15.1A5 muszę zrozumieć ponad 100 stron książki, w której informacje są upchane jedna za drugą. Aktualnie przerobiłam około 10% tego dzieła. To jest niewykonalne, muszę się przecież jeszcze umyć i choć trochę wyspać.

--

Zuzler

#173 ·

Edytowano
O pojmowaniu, realizowaniu itp. wolności w 1 Rp. Oczywiście, że nie przyswoiłam całej wiedzy, ale wystarczyło jej na moje potrzeby.

Monte

#174 ·

Kurcze, znowu muszę wymieniać struny do gitary.
Give me a sign.

Zuzler

#175 ·

Edytowano
Czyżbyś dużo grała?

Monte

#176 ·

Staram się. A może kupiłam jakieś trefne? Poza tym, ta gitara ma już swoje lata. I mostek trzeba podnieść.
Give me a sign.

Monte

#177 ·

Ponadto zmiany temperatury też wpływają na struny.
Give me a sign.

daszekmdn

#178 ·

Edytowano
Niby podwyższyłem sobie prędkość internetu, ale co z tego, jak teraz coraz częściej pada? W telefonie zasięg na styk, i nawet w nocy jak sobie udostępniłem teraz hotspota to nie mogę zbyt wiele zrobić. Gdzie ja żyję? A, no tak. W Polsce. Gdzie światłowodów po za dużymi miastami się nie opłaca ciągnąć, a zasięg jako, że wyłącza się 3G woła o pomstę do nieba.
Do tego zasnąłem po 19 i sobie tak pospałem, że wstałem o 22. Czy coś mnie dzisiaj pozytywnie zaskoczy? Skoro dzień zaczął się średnio, to może skończy się chociaż dobrze...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#179 ·

I okazało się, że muszę kupić nową gitarę. Po prostu ślicznie. :(
Give me a sign.

daszekmdn

#180 ·

Miała być ładna pogoda a wieje jak głupie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 9 / 75 Następna