Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 8 / 75 Następna

daszekmdn

#141 ·

Chyba moja klawiatura mechaniczna używana od wieków się powoli kończy... :( Muszę poszukać kogoś kto się fachowo zajmuje czyszczeniem, może to wystarczy. Nie wymienię jej na żadną nową, bo nie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

DJGraco

#142 ·

Eh, trudno, ja bym Ci i tak hotswapa polecił. Mógłbyś sobie wstawić swoje ulubione przełączniki to raz, a po dwa w razie usterki jednego klawisza łatwo wymienić na nowy. Nawet mógłbyś wstawić klawisze ze Twojej starej.

skrzypenka

#143 ·

Zachorowało mi się trochę. :(
Große Operndiva?

Zuzler

#144 ·

Człowiek, z którym chciałam porozmawiać, spierdzielił mi sprzed nosa.

MarOlk

#145 ·

Ale że jak? Ale że gdzie? Ale że dlaczegóż?
-- (Zuzler):
Człowiek, z którym chciałam porozmawiać, spierdzielił mi sprzed nosa.

--

Zuzler

#146 ·

Ano tak po prostu, powiedział tylko, że on już idzie, a na okrzyk "proszę pana, ale ja jeszczechciałam z panem..." jedyną odpowiedzią była informacja do kogoś innego, ze on już idzie i zostawia drzwi otwarte. :(

daszekmdn

#147 ·

No i się rozchorowałem. Kurwwarszawie mało żesz mać
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#148 ·

Kuruj się Pan, mnie chyba też coś bierze niestety, obym się mylił.
Senter San

Monte

#149 ·

Ziiiiimnooooo luuuuudzie ziiiiimnooooo!
Give me a sign.

skrzypenka

#150 ·

Nadal mam katar i jakiś kaszel, ale nie ma czasu chorować.
Große Operndiva?

Monte

#151 ·

Mój internet nie działa jak trzeba. Nie wiem, co jest grane.
Give me a sign.

Zuzler

#152 ·

Skręciłam sobie kostkę w stopie. :(

zywek

#153 ·

Edytowano 1 likes
Czemu biegasz po krawężnikach? :D

Numernabis

#154 ·

Bo pewnie nie było schodów :D
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Zuzler

#155 ·

Ale ja właśnie po schodach...

Kat

#156 ·

Staw skokowy chyba, bo w stopie, to chyba te tam kostki trudno byłoby skręcić.
-- (Zuzler):
Skręciłam sobie kostkę w stopie. :(

--
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("

djdenismusic

#157 ·

Łojjj. Współczuję. Teraz będzie bolało przy zmianie pogody.

Zuzler

#158 ·

Edytowano
No niby staw skokowy, ale już głęboko w rejonie stoy, jakby się mięśnie ostro nadwyrężyły czy z deka naderwały, nie sam staw - tak to odczuwam. Najważniejsze, że do wesela się zagoi.

markus1234

#159 ·

Pożalę się na jedną rzecz. Otóż od wczorajszego wieczora przestał mi działać Espeak w moim Samsungu Galaxy Watch FE. Restarty Talkbacka jak i zegarka nic nie dają, nawet czyszczenie danych aplikacji Espeak też nic nie daje. Nie mam pomysłu, co się stało, i jak to rozwiązać. Dodam, że do wieczora Espeak normalnie działał. Niestety jestem zmuszony używać syntezy od Google, ale ona mi się nie podoba, bo jest niewyraźna.

Kat

#160 ·

Tak czy inaczej, nie zazdroszczę, bo to nic fajnego. Wiem, bo też przerabiałam kilka lat temu.
-- (Zuzler):
No niby staw skokowy, ale już głęboko w rejonie stoy, jakby się mięśnie ostro nadwyrężyły czy z deka naderwały, nie sam staw - tak to odczuwam. Najważniejsze, że do wesela się zagoi.

--
"Nie wolno się bać.
Strach zabija duszę.
Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.
Stawię mu czoło.
Niech przejdzie po mnie i przeze mnie.
A kiedy przejdzie, odwrócę oko swej jaźni na jego drogę.
Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. ... Jestem tylko ja."
- Litania Bene Gesserit przeciw strachowi ("
Poprzednia 8 / 75 Następna