Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 10 / 75 Next

Zuzler

#181 ·

No ale przecież jest ładna pogoda

MarOlk

#182 ·

|Jest ładna pogoda, ale wieje jak głupie. Musieliśmy się ze stolików do wnętrza pizzerii ewakuować.

Zuzler

#183 ·

Ale pogoda pięna... A, przepraszam nie ten wątek.

skrzypenka

#184 ·

Gorąco jest tak, że zdechnąć można, ana śpiewie myślałam, że zemdleję.
Große Operndiva?

DJGraco

#185 ·

Monte, ale dla czego nową gitarę? Pudło rezonansowe się zdegradowało czy co?

Monte

#186 ·

Nie, :D po prostu sporo byłoby w niej do wymiany, gitara ma już swoje lata. Trzebaby podnieść mostek, wymienić strunę albo najlepiej cały ich komplet. Poza tym strojenie i zmiany temperatury wpływają na struny, a te które teraz mam prawdopodobnie są jakieś trefne, bo nie posłużyły mi nawet roku.
Give me a sign.

EugeniuszPompiusz

#187 ·

co do strun i gitar, sporo czynników ma na to wpływ; Chociaż struny trefne się zdarzają, to jednak trzeba właśnie wziąć pod uwage jak je zamontowano, jak były i czy nie były nadużywane gdy były nowe, czy były delikatnie na bieżąc podstrajane a nie tak no... na hama etc etc.
Myślę, że są tu bardziej kompetentne człowieki specjalisci od "sześciostrunnych", więc nie będę zgrywał eksperta np. w kwestii doboru sensownego instrumentu entry level, kwestii kombinacji strum, czy nylon, czy metal, ile jakich etc. Gitara to temat rzeka, i jak w każdej rzece można płynąć pod prąd albo co gorsza się po prostu utopić.
No, można też pływać :-)
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

EugeniuszPompiusz

#188 ·

@Daszek, docelowo, jak to 3g się wyłączy, każde sensowne badanie pokazuje, że LTE użyte w tych samych pasmach co 3g dotychczas, technologicznie jest bardziej wydajne przy tym samym poziomie sygnału, porównywalnej liczbie użytkowników do obsłużenia przez stację bazową, i podobnej modulacji i korekcji błędów.
Zależy jak liczyć, zysk to 15 do nawet 70 procent, więc... obawiam się, że przeczekać i przecierpieć to na razie sensowny sposób.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

daszekmdn

#189 ·

Ale LTE w miejsce 3 g nie pojawia się płynnie niestety.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#190 ·

Z okazji przerwy świątecznej tak się obijam, że aż zaczyna mi się powoli chcieć cokolwiek robić. Jeszcze trochę, a zacznę się może uczyć. :D

Monte

#191 ·

Spaaaaaaaaaać.
Give me a sign.

kazek5p

#192 ·

Noc bezsenna, jak ja będę teraz funkcjonować.

Monte

#193 ·

Kicham, prycham i znowu w okresie świątecznym. Echchchchch...
Give me a sign.

MarOlk

#194 ·

Kicham, prycham, niedosypiam.

Natalia2000

#195 ·

1 likes
Witaj w klubie, ja się już tak drógi tydzień męcze, katar, gardło, może nie ból gardła, ale drapie to gardło, kaszel też, katar,

a pogoda taka ładna, gdzieś by się wyszło... to nie....


-- (Monte):
Kicham, prycham i znowu w okresie świątecznym. Echchchchch...

--

-- (MarOlk):
Kicham, prycham, niedosypiam.

--

Zuzler

#196 ·

Edited
Aberbia, boi bili. :(

skrzypenka

#198 ·

Fiksum dyrdum xd
Große Operndiva?

DJGraco

#200 ·

Goorrrronco! Zabieżcie to ode mnie.
Niestety pokój w internacie mamy cwntralnie na słońce i jeszcze do tego duże okno które to wszystko wpuszcza. A rolet prawie żadnych. przydałyby się porządne pliski, ale to wiadomo trudno o takie rzeczy w internacie.
Ja u siebie mam takie na okno, które zasłaniają promienie słoneczne, i robią to na tyle skutecznie że nie potrzebuję klimatyzacji w upały, bo kamienica też robi swoje. Najlepiej jest w łazience XD, no ale siedzieć tam zawsze to troszkawe dziwnie zwłaszcza, jak jest więcej lokatorów.
Poprzednia 10 / 75 Next