No ale przecież jest ładna pogoda
|Jest ładna pogoda, ale wieje jak głupie. Musieliśmy się ze stolików do wnętrza pizzerii ewakuować.
Gorąco jest tak, że zdechnąć można, ana śpiewie myślałam, że zemdleję.
Nie, :D po prostu sporo byłoby w niej do wymiany, gitara ma już swoje lata. Trzebaby podnieść mostek, wymienić strunę albo najlepiej cały ich komplet. Poza tym strojenie i zmiany temperatury wpływają na struny, a te które teraz mam prawdopodobnie są jakieś trefne, bo nie posłużyły mi nawet roku.
co do strun i gitar, sporo czynników ma na to wpływ; Chociaż struny trefne się zdarzają, to jednak trzeba właśnie wziąć pod uwage jak je zamontowano, jak były i czy nie były nadużywane gdy były nowe, czy były delikatnie na bieżąc podstrajane a nie tak no... na hama etc etc.
Myślę, że są tu bardziej kompetentne człowieki specjalisci od "sześciostrunnych", więc nie będę zgrywał eksperta np. w kwestii doboru sensownego instrumentu entry level, kwestii kombinacji strum, czy nylon, czy metal, ile jakich etc. Gitara to temat rzeka, i jak w każdej rzece można płynąć pod prąd albo co gorsza się po prostu utopić.
No, można też pływać :-)
Myślę, że są tu bardziej kompetentne człowieki specjalisci od "sześciostrunnych", więc nie będę zgrywał eksperta np. w kwestii doboru sensownego instrumentu entry level, kwestii kombinacji strum, czy nylon, czy metal, ile jakich etc. Gitara to temat rzeka, i jak w każdej rzece można płynąć pod prąd albo co gorsza się po prostu utopić.
No, można też pływać :-)
@Daszek, docelowo, jak to 3g się wyłączy, każde sensowne badanie pokazuje, że LTE użyte w tych samych pasmach co 3g dotychczas, technologicznie jest bardziej wydajne przy tym samym poziomie sygnału, porównywalnej liczbie użytkowników do obsłużenia przez stację bazową, i podobnej modulacji i korekcji błędów.
Zależy jak liczyć, zysk to 15 do nawet 70 procent, więc... obawiam się, że przeczekać i przecierpieć to na razie sensowny sposób.
Zależy jak liczyć, zysk to 15 do nawet 70 procent, więc... obawiam się, że przeczekać i przecierpieć to na razie sensowny sposób.
Z okazji przerwy świątecznej tak się obijam, że aż zaczyna mi się powoli chcieć cokolwiek robić. Jeszcze trochę, a zacznę się może uczyć. :D
1 likes
Witaj w klubie, ja się już tak drógi tydzień męcze, katar, gardło, może nie ból gardła, ale drapie to gardło, kaszel też, katar,
a pogoda taka ładna, gdzieś by się wyszło... to nie....
-- (Monte):
Kicham, prycham i znowu w okresie świątecznym. Echchchchch...
--
-- (MarOlk):
Kicham, prycham, niedosypiam.
--
a pogoda taka ładna, gdzieś by się wyszło... to nie....
-- (Monte):
Kicham, prycham i znowu w okresie świątecznym. Echchchchch...
--
-- (MarOlk):
Kicham, prycham, niedosypiam.
--
Fiksum dyrdum xd
Goorrrronco! Zabieżcie to ode mnie.
Niestety pokój w internacie mamy cwntralnie na słońce i jeszcze do tego duże okno które to wszystko wpuszcza. A rolet prawie żadnych. przydałyby się porządne pliski, ale to wiadomo trudno o takie rzeczy w internacie.
Ja u siebie mam takie na okno, które zasłaniają promienie słoneczne, i robią to na tyle skutecznie że nie potrzebuję klimatyzacji w upały, bo kamienica też robi swoje. Najlepiej jest w łazience XD, no ale siedzieć tam zawsze to troszkawe dziwnie zwłaszcza, jak jest więcej lokatorów.
Niestety pokój w internacie mamy cwntralnie na słońce i jeszcze do tego duże okno które to wszystko wpuszcza. A rolet prawie żadnych. przydałyby się porządne pliski, ale to wiadomo trudno o takie rzeczy w internacie.
Ja u siebie mam takie na okno, które zasłaniają promienie słoneczne, i robią to na tyle skutecznie że nie potrzebuję klimatyzacji w upały, bo kamienica też robi swoje. Najlepiej jest w łazience XD, no ale siedzieć tam zawsze to troszkawe dziwnie zwłaszcza, jak jest więcej lokatorów.