Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 25 / 75 Next

Zuzler

#481 ·

1 likes
Niemniej, Markus, zawsze masz wybór, rozmawiać z tą panią albo z nią nie rozmawiać. Jeśli Cię tylko straszy i robi Ci przykrości, to po prostu na te tematy z nią nie rozmawiaj, bo i tak jej nie przekonasz do swoich racji. Ostatecznie to jest decyzja nie jej, tylko Twoja, ewentualnie Twoja i kogoś z Twojej rodziny, jeśli będziesz potrzebować pomocy.

MarOlk

#482 ·

W nocy do gospodarstwa babci wdarł się borsuk. Próbował włamać się do kurnika, potem buszował za budynkami gospodarczymi, by na końcu skończyć marnie topiąc się w oczku wodnym. Wszystko podobno widać było na monitoringu.

Monte

#483 ·

O matko.
Give me a sign.

Zuzler

#484 ·

Borsuk? W oczku wodnym?

MarOlk

#485 ·

Ano w oczku wodnym, a raczej w oku wodnym, bo to mały staw bardziej przypomina.

mustafa

#486 ·

Dawaj nagranie.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

MarOlk

#487 ·

Nie mam. To nie u mnie przecież było :D

mustafa

#488 ·

To załatw xd
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Monte

#489 ·

Dzisiaj zerwała mi się nowa struna w gitarze. Poza tym, nie mam smarowania w kluczach i trudno mi ją stroić.
Give me a sign.

djsenter

#490 ·

1 likes
Ten borsuk to sobie coś pewniechlapnął, tak dla odwagi przed inwazją na gospodarstwo babci i masz ci los, wziął i się utopił XD
Senter San

skrzypenka

#491 ·

2 likes
Onieeee, borsuczek, borsunio, borsuk. :(

-- (MarOlk):
W nocy do gospodarstwa babci wdarł się borsuk. Próbował włamać się do kurnika, potem buszował za budynkami gospodarczymi, by na końcu skończyć marnie topiąc się w oczku wodnym. Wszystko podobno widać było na monitoringu.

--
Große Operndiva?

Zuzler

#492 ·

Od przyszłego tygodnia będę mieć w jeden dzień zajęcia od 10-15 do 20-15. A na następny dzień od 8 lub 9-45 do 15. Fajnie, co?

lwica

#493 ·

Ja tak mam codziennie. :D Bo zwykle nie opłaca mi się wracać do domu między uczelnią a muzyczną. ZMęczonam.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#494 ·

1 likes
No widzisz, a ja to mam na jednych studiach. :(

lwica

#495 ·

O, to dołóż sobie jeszcze szkołę. :D Fajnie będziesz wtedy miała.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#496 ·

2 likes
O nie nie nie, wierzę w życie pozanaukowe. :D

lwica

#497 ·

Chora jestem, a nie mogę, nie mam czasu. :D
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

djsenter

#498 ·

Ostatnio tak idealnie trafiłem na przejście dla pieszych, gdzie zdarza mi się w Polsce mieć z nimi kłopoty, że aż zaskoczyłem samego siebie :D
Senter San

Zuzler

#499 ·

No ale to takie smutne było?

daszekmdn

#500 ·

Pewnie mu się wątki pomyliły.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P
Poprzednia 25 / 75 Next