@Markus, odpal przez chroma, może rozpozna tekst
Edytowano
Albo klikaj wszystko jak leci. Mi nigdy nie potrzebna żadna instrukcja xD.
Ja jednak wolałbym najpierw przeczytać instrukcję, bo takie klikanie jak leci mnie nie bardzo przekonuje. Jakbym tak klikał jak leci, to mogłoby się okazać, że coś tam pozmieniałem, nawet nie będę wiedział co. Dodam, że ta wieża nie ma udźwiękowienia.
-- (daszekmdn):
Albo klikaj wszystko jak leci. Mi nigdy nie potrzebna żadna instrukcja xD.
--
-- (daszekmdn):
Albo klikaj wszystko jak leci. Mi nigdy nie potrzebna żadna instrukcja xD.
--
Jak ten dodatek do czytania PDF-ów się nazywa? Jak wrócę do domu, to się tym pobawię.
-- (Monte):
@Markus Albo zainstaluj sobie dodatek do NVDA, który odczytuje pliki PDF.
--
-- (Monte):
@Markus Albo zainstaluj sobie dodatek do NVDA, który odczytuje pliki PDF.
--
Chat GPT nie działa, nie mogę się do niego zalogować, aby wrzucić mu ten plik do konwersji.
-- (MarOlk):
@Markus, a może GPT ci to ogarnie? Spróbuj
--
To się nazywa NAO, tylko że chyba nie ma nowej wersji i jest niezgodny z najnowszą wersją NVDA. Może znajdziesz zgodną wersję. (markus1234):
Jak ten dodatek do czytania PDF-ów się nazywa? Jak wrócę do domu, to się tym pobawię.
-- (Monte):
@Markus Albo zainstaluj sobie dodatek do NVDA, który odczytuje pliki PDF.
--
--
Jak ten dodatek do czytania PDF-ów się nazywa? Jak wrócę do domu, to się tym pobawię.
-- (Monte):
@Markus Albo zainstaluj sobie dodatek do NVDA, który odczytuje pliki PDF.
--
--
Można użyć prostego programiku od Pajpera - Octarine
1 likes
Co tu zrobić, by mi się do pracy iść chciało. :(
A gdzie ten program Octarine można znaleść?
-- (Numernabis):
Można użyć prostego programiku od Pajpera - Octarine
--
-- (Numernabis):
Można użyć prostego programiku od Pajpera - Octarine
--
Forum Informatyka, wątek:
Nowości, odkrycia, newsy
Nowości, odkrycia, newsy
Ależ nie ma za co
Edytowano
1 likes
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.
Nie pij tyle, to i łeb boleć przestanie. :P
-- (daszekmdn):
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.
--
-- (daszekmdn):
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.
--
no prawda.
-- (Zuzler):
Nie pij tyle, to i łeb boleć przestanie. :P
-- (daszekmdn):
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.
--
--
-- (Zuzler):
Nie pij tyle, to i łeb boleć przestanie. :P
-- (daszekmdn):
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.
--
--
Jest mi źle. Po prostu źle. Niby powinnam się cieszyć, ale czuję się źle. Dół, kompletny dół. Martwi mnie wiele rzeczy, boję się, że znowu będę miała stany depresyjne i myśli samobójcze.
1 likes
Jak byś chciała pogadać kochana, to się odzywaj. Wiem, jak się czujesz, bo też tak kiedyś się czułam. <3
-- (Monte):
Jest mi źle. Po prostu źle. Niby powinnam się cieszyć, ale czuję się źle. Dół, kompletny dół. Martwi mnie wiele rzeczy, boję się, że znowu będę miała stany depresyjne i myśli samobójcze.
--
-- (Monte):
Jest mi źle. Po prostu źle. Niby powinnam się cieszyć, ale czuję się źle. Dół, kompletny dół. Martwi mnie wiele rzeczy, boję się, że znowu będę miała stany depresyjne i myśli samobójcze.
--