Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 18 / 75 Następna

balteam

#341 ·

@Markus, odpal przez chroma, może rozpozna tekst
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

Monte

#342 ·

@Markus Albo zainstaluj sobie dodatek do NVDA, który odczytuje pliki PDF.
Give me a sign.

daszekmdn

#343 ·

Edytowano
Albo klikaj wszystko jak leci. Mi nigdy nie potrzebna żadna instrukcja xD.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

markus1234

#344 ·

Ja jednak wolałbym najpierw przeczytać instrukcję, bo takie klikanie jak leci mnie nie bardzo przekonuje. Jakbym tak klikał jak leci, to mogłoby się okazać, że coś tam pozmieniałem, nawet nie będę wiedział co. Dodam, że ta wieża nie ma udźwiękowienia.

-- (daszekmdn):
Albo klikaj wszystko jak leci. Mi nigdy nie potrzebna żadna instrukcja xD.

--

markus1234

#345 ·

Jak ten dodatek do czytania PDF-ów się nazywa? Jak wrócę do domu, to się tym pobawię.

-- (Monte):
@Markus Albo zainstaluj sobie dodatek do NVDA, który odczytuje pliki PDF.

--

markus1234

#346 ·


Chat GPT nie działa, nie mogę się do niego zalogować, aby wrzucić mu ten plik do konwersji.

-- (MarOlk):
@Markus, a może GPT ci to ogarnie? Spróbuj

--

MarOlk

#347 ·

@Markus, u mnie działa, jak chcesz to go podeślij na priv

Monte

#348 ·

To się nazywa NAO, tylko że chyba nie ma nowej wersji i jest niezgodny z najnowszą wersją NVDA. Może znajdziesz zgodną wersję. (markus1234):
Jak ten dodatek do czytania PDF-ów się nazywa? Jak wrócę do domu, to się tym pobawię.

-- (Monte):
@Markus Albo zainstaluj sobie dodatek do NVDA, który odczytuje pliki PDF.

--

--
Give me a sign.

Numernabis

#349 ·

Można użyć prostego programiku od Pajpera - Octarine
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

skrzypenka

#350 ·

1 likes
Co tu zrobić, by mi się do pracy iść chciało. :(
Große Operndiva?

markus1234

#351 ·

A gdzie ten program Octarine można znaleść?

-- (Numernabis):
Można użyć prostego programiku od Pajpera - Octarine

--

Numernabis

#352 ·

Forum Informatyka, wątek:
Nowości, odkrycia, newsy
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Numernabis

#353 ·

Ależ nie ma za co
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

daszekmdn

#354 ·

Edytowano 1 likes
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

patricus

#355 ·

często nie mam energji.
nosz kurwa!
jestę zafsze zmęczony i muszę się napić kawy
an error occurred, please press the meow button to continue.

Zuzler

#356 ·

Nie pij tyle, to i łeb boleć przestanie. :P
-- (daszekmdn):
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.

--

patricus

#357 ·

no prawda.
-- (Zuzler):
Nie pij tyle, to i łeb boleć przestanie. :P
-- (daszekmdn):
Pogoda taka, że ledwo otworzyłem oczy, i boli mnie łeb. Faaajny dzień się zapowiada.

--

--
an error occurred, please press the meow button to continue.

daszekmdn

#358 ·

Edytowano
Wypraszam sobie.
-- (Zuzler):
Nie pij tyle, to i łeb boleć przestanie. :P
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#359 ·

Jest mi źle. Po prostu źle. Niby powinnam się cieszyć, ale czuję się źle. Dół, kompletny dół. Martwi mnie wiele rzeczy, boję się, że znowu będę miała stany depresyjne i myśli samobójcze.
Give me a sign.

skrzypenka

#360 ·

1 likes
Jak byś chciała pogadać kochana, to się odzywaj. Wiem, jak się czujesz, bo też tak kiedyś się czułam. <3


-- (Monte):
Jest mi źle. Po prostu źle. Niby powinnam się cieszyć, ale czuję się źle. Dół, kompletny dół. Martwi mnie wiele rzeczy, boję się, że znowu będę miała stany depresyjne i myśli samobójcze.

--
Große Operndiva?
Poprzednia 18 / 75 Następna