Forum

Księga zażaleń

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 17 / 75 Następna

DJGraco

#321 ·

Daszek, no właśnie wyedytowałem sobie to cue w notatniku odpowiednio i przepuściłem przez cuetoolsa.

Monte

#322 ·

Edytowano 1 likes
Pobyt w ośrodku zbiera swoje żniwo, jak się z niego wyjdzie.
Give me a sign.

Zuzler

#323 ·

1 likes
Jakież to żniwo?

Monte

#324 ·

1 likes
Takie, że moja dalsza rodzina odwraca się ode mnie i mnie ignoruje.
Give me a sign.

Zuzler

#325 ·

1 likes
Mówisz, że aż takie znaczenie dla tej sprawy miało Twoje bycie w ośrodku 10 lat temu?

Monte

#326 ·

1 likes
Tak, bo kiedy wróciłam do domu, nie poprawiło się nic, mimo że próbowałam odnawiać kontakty.
Give me a sign.

Monte

#327 ·

1 likes
I nie 10 lat temu tylko 7.
Give me a sign.

Monte

#328 ·

2 likes
Ukrop, ukrop, ukrop!
Give me a sign.

djdenismusic

#329 ·

Lato jest po to, żeby ukropiło. I to właśnie na ten temat chciałem powiedzieć :D

Numernabis

#330 ·

Dokładnie, lato i ma smażyć, ci co siedzą w domach, w mieście czy na wsiach biadolą, a jeszcze bardziej ci co muszą w pracy codziennie siedzieć, ale ci sami jadąc nad morze, jezioro biadolą kiedy nie smaży.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Zuzler

#331 ·

Rozumiem, że Ty lubisz zimne jezioro, w zimny dzień, gdy nawet zimne piwo nie sprawia większej przyjemności, bo wszędzie zimno?

Numernabis

#332 ·

Zdaje się, że nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi.
LUdzie narzekają na upały, ale to działa w dwie strony, lato jest i ma być upał bo pogoda nie wybiera, będąc w mieście, w pracy upał doskwiera, ale jak jedziemy na wypad to chcemy, aby był upał tak więc należy się pogodzić z tym, że latem smaży, i tak teraz lato nie jest tak upalne jak dawniej kiedy to raczej rzadko bywały chłodne dni, pogoda latem była bardziej przewidywalna.

A ta na marginesie, jak smaży to temperatura wody dla mnie jest nieistotna, a zimne piwo smakuje mi tak samo zimą jak i latem, uwielbiam lodowate piwo :)
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

markus1234

#333 ·

Już niestety koniec mojego pobytu u cioci w Puławach. Zbyt szybko ten czas zleciał, i dzisiaj powrót do domu do Ułęża.

miki2137

#334 ·

API eltena, chodzi mi o to webowe, że tak powiem jest do dupy bo jego kod nie był zmieniany chyba przez te 11 lat istnienia tej szanownej platformy.
W związku z moją przesiadką na Linuxa jestem tu coraz żadziej, formy kontaktowe w wizytówce.

skrzypenka

#335 ·

1 likes
Ech, wakacje się kończą i przyszły tydzień już jest pod znakiem pracy. :(
Große Operndiva?

daszekmdn

#336 ·

API jest wybrakowane i przestarzałe. Od jakiegoś czasu wdrażany jest nowy backend.
-- (miki2137):
API eltena, chodzi mi o to webowe, że tak powiem jest do dupy bo jego kod nie był zmieniany chyba przez te 11 lat istnienia tej szanownej platformy.

--
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

miki2137

#337 ·

no to już nie mogę się doczekać
W związku z moją przesiadką na Linuxa jestem tu coraz żadziej, formy kontaktowe w wizytówce.

markus1234

#338 ·

Tydzień temu w wątku "Konwersja graficznych plików na tekst" poprosiłem o przekonwertowanie instrukcji do wieży, którą będę miał od 14 września w używaniu. Na razie ta wieża leży w pudle, ale chciałbym mimo wszystko się zapoznać z instrukcją do niej, żeby wiedzieć, jak się tą wieżą posługiwać. Nikt się nie kwapi do tego, aby mi tą instrukcję przekonwertować na dostępny i czytelny format, bo Adobe Acrobat mi jej nie chce czytać, mimo, że to jest plik PDF.

DJGraco

#339 ·

Markus, nie każdy ma odpowiednie oprogramowanie by to przekonwertować. Ja np nie mam finereadera i dlatego nie dałem Ci tego w odpowiedzi.
Nie miej pretensji do całego świata o to.

MarOlk

#340 ·

@Markus, a może GPT ci to ogarnie? Spróbuj
Poprzednia 17 / 75 Następna