Daszek, no właśnie wyedytowałem sobie to cue w notatniku odpowiednio i przepuściłem przez cuetoolsa.
1 likes
Mówisz, że aż takie znaczenie dla tej sprawy miało Twoje bycie w ośrodku 10 lat temu?
1 likes
Tak, bo kiedy wróciłam do domu, nie poprawiło się nic, mimo że próbowałam odnawiać kontakty.
Lato jest po to, żeby ukropiło. I to właśnie na ten temat chciałem powiedzieć :D
Dokładnie, lato i ma smażyć, ci co siedzą w domach, w mieście czy na wsiach biadolą, a jeszcze bardziej ci co muszą w pracy codziennie siedzieć, ale ci sami jadąc nad morze, jezioro biadolą kiedy nie smaży.
Rozumiem, że Ty lubisz zimne jezioro, w zimny dzień, gdy nawet zimne piwo nie sprawia większej przyjemności, bo wszędzie zimno?
Zdaje się, że nie zrozumiałaś sensu mojej wypowiedzi.
LUdzie narzekają na upały, ale to działa w dwie strony, lato jest i ma być upał bo pogoda nie wybiera, będąc w mieście, w pracy upał doskwiera, ale jak jedziemy na wypad to chcemy, aby był upał tak więc należy się pogodzić z tym, że latem smaży, i tak teraz lato nie jest tak upalne jak dawniej kiedy to raczej rzadko bywały chłodne dni, pogoda latem była bardziej przewidywalna.
A ta na marginesie, jak smaży to temperatura wody dla mnie jest nieistotna, a zimne piwo smakuje mi tak samo zimą jak i latem, uwielbiam lodowate piwo :)
LUdzie narzekają na upały, ale to działa w dwie strony, lato jest i ma być upał bo pogoda nie wybiera, będąc w mieście, w pracy upał doskwiera, ale jak jedziemy na wypad to chcemy, aby był upał tak więc należy się pogodzić z tym, że latem smaży, i tak teraz lato nie jest tak upalne jak dawniej kiedy to raczej rzadko bywały chłodne dni, pogoda latem była bardziej przewidywalna.
A ta na marginesie, jak smaży to temperatura wody dla mnie jest nieistotna, a zimne piwo smakuje mi tak samo zimą jak i latem, uwielbiam lodowate piwo :)
Już niestety koniec mojego pobytu u cioci w Puławach. Zbyt szybko ten czas zleciał, i dzisiaj powrót do domu do Ułęża.
API eltena, chodzi mi o to webowe, że tak powiem jest do dupy bo jego kod nie był zmieniany chyba przez te 11 lat istnienia tej szanownej platformy.
1 likes
Ech, wakacje się kończą i przyszły tydzień już jest pod znakiem pracy. :(
API jest wybrakowane i przestarzałe. Od jakiegoś czasu wdrażany jest nowy backend.
-- (miki2137):
API eltena, chodzi mi o to webowe, że tak powiem jest do dupy bo jego kod nie był zmieniany chyba przez te 11 lat istnienia tej szanownej platformy.
--
-- (miki2137):
API eltena, chodzi mi o to webowe, że tak powiem jest do dupy bo jego kod nie był zmieniany chyba przez te 11 lat istnienia tej szanownej platformy.
--
Tydzień temu w wątku "Konwersja graficznych plików na tekst" poprosiłem o przekonwertowanie instrukcji do wieży, którą będę miał od 14 września w używaniu. Na razie ta wieża leży w pudle, ale chciałbym mimo wszystko się zapoznać z instrukcją do niej, żeby wiedzieć, jak się tą wieżą posługiwać. Nikt się nie kwapi do tego, aby mi tą instrukcję przekonwertować na dostępny i czytelny format, bo Adobe Acrobat mi jej nie chce czytać, mimo, że to jest plik PDF.
Markus, nie każdy ma odpowiednie oprogramowanie by to przekonwertować. Ja np nie mam finereadera i dlatego nie dałem Ci tego w odpowiedzi.
Nie miej pretensji do całego świata o to.
Nie miej pretensji do całego świata o to.