Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 5 / 59 Następna

MarOlk

#81 ·

1 likes
A tam obniżyć pensję. Zdelegalizować to barachło :P
-- (skrzypenka):
Jest jeden sposób na poprawienie gry naszych piłkarzy, obniżyć im pensje, to by zapier*alali).

-- (MarOlk):
Akurat fanem kopaniny nie jestem, zwłaszcza takiej polskiej wymęczonej, ale nie da się pominąć wszędobylskich artykułów szkalujących ostatnią grę naszych biedakopaczy, więc bym się @Markus tak nie cieszył

--

--

Numernabis

#82 ·

Za udział w Reprezentacji Polski piłkarze nie otrzymują wynagrodzenia jako takiego, kasa jest kiedy osiągają jakiś cel, wychodzą z grupy, osiągają jakiś awans w eliminacjach, mistrzostwach itp i ta kasa jaka jest na ten cel przeznaczona jest dzielona na cały skład reprezentacji czyli trenerzy, ławkowicze itp i oczywiście w zależności od zaangażowania.
Największa kasa dla piłkarzy to ta z kontraktów i wcale nie muszą się bawić w reprezentację.
Nie zmienia to faktu, że ostatno grają jak łachmaniarze.
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

MarOlk

#83 ·

1 likes
Parafrazując hasło z koszulek, którymi kibice bodajże Górnika uraczyli ongiś swoich pupili: "Nie wystarczy tylko biegać czy trochę się starać, z Białym Orłem na piersiach trzeba zapierdalać"

markus1234

#84 ·

Wygraliśmy z Maltą 2 do 0! Jestem zadowolony, że Polacy nie stracili gola w tym meczu! Brawo!

djdenismusic

#85 ·

2 likes
A za mną zajebisty weekend szanowne państwo. <3

Snajper22

#86 ·

1 likes
Miałam udany trening tenisa.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Zuzler

#87 ·

1 likes
O, widzisz, za mną też całkiem udany weekend, aktywny, rozwojowy i pozytywny, spędzony w fajnym towarzystwie.

djsenter

#88 ·

2 likes
Wygląda na to, że będę w Polsce nie tylko w wakacje, ale i przed nimi! Fajnie :D
Senter San

lwica

#89 ·

2 likes
Mój weekend również był przyjemny, a reszta tygodnia też niczego sobie. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#90 ·

Senter, jak to? Kiedy, o co chodzi?

djsenter

#91 ·

1 likes
Wiecie co? Odważyłem się, wróciłem do leków, prowadząc już o wiele zdrowszy tryb życia. Życzcie mi powodzenia, bo nie będzie łatwo, zwłaszcza na początku.
Senter San

cinkciarzpl

#92 ·

1 likes
Dostałem se, prze państwa, mydło z czterech szpaków, na zasadzie, słuchej, przyszło toto w gratisie, jakieś takie śmiszne, może ci się spodoba.
To było chyba to świąteczne, bo za każdym razem, gdy się myję, chciałoby się je jeść tak napiepsza pierniczkami. Dodatkowo jest takie trochę peelingujące. <3
Prawdziwe cudo.
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Zuzler

#93 ·

1 likes
Łe jeny, mydło z ptaka mu dali...

MarOlk

#94 ·

2 likes
Dobrze, że się w końcu zabrali za pożyteczną utylizację tego latającego dziadostwa. Pewnie to zemsta plantatorów wiśni i czereśni XD

cinkciarzpl

#95 ·

No, lata tego już pełno XD
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Pitef

#96 ·

3 likes
Kochani, przeprowadzam się, i jak by to no. Cieszę się, ale łatwienia sporo. Nie chce mi się 2 postów pisać, więc na załatwianie notariusza, przewozu mebli, kupowanie pierdoletów i tp, pożalę się tutaj... Kartony, kartoniki, ubrania, wieszaki i wszystko inne. Do tego spiąć należy malowanie poprzedniego lokum z przewiezieniem znacznej większości całego tałatajstwa na nowe. Zmęczenie, brak sił i czasu, ale jaka satysfakcja z drógiej strony!
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

Pitef

#97 ·

4 likes
Aha, no i nowe jest większe o całe 18 M KW, ma jebitnie duży balkon i co ważne, jest KLYMA! Klyma na lato, to jest to. W każdym z 2 pokoi mam szafy wnękowe, w korytarzu też przestrzeń pięknie zagospodarowana, dużo blatu i szafek w kuchni, i jest Piekarnik. Piekarnik Moi Drodzy! Coś, czego na poprzednim nie miałem. Kurczak będzie pieczony na soczysto w rękawach! Oświetlenie led wszędzie, w pokojach ma regulacje jasności i barwy, w każdym pokoju, w zasadzie w całym mieszkaniu rozciągnięty LAN z gniazdkami RJ 45 w każdym kluczowym miejscu. Możliwość podpięcia światłowodu, i co istotne, Możność uruchomienia Stałego IP. Tak. IP Moi Drodzy! Coś pięknego, ale i zapłacić trzeba sporo. Całe szczęście, przyboczna poszła do roboty, i zarabia w sumie chyba jeszcze lepiej ode mnie, jeśli mamy liczyć przychody z pracy, więc Fantastico. Aha. W salonie i sypialni są już zamontowane wieszaki na telewizory. Tak. Wieszaki Moi Drodzy! :D
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

DJGraco

#98 ·

Tylko pogratulować :D

Zuzler

#99 ·

Edytowano
Z piekarnisia polecam serdecznie wszelkie zapiekatory, karkówki, kurczaczuszki i inne udawane gołąbki w naczynku żaroodpornym. <3

MarOlk

#100 ·

Jebitniedużego balkonu zazdraszczam :D
Poprzednia 5 / 59 Następna