Forum

Księga pochwał

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 33 / 60 Następna

Monia01

#641 ·

4 likes
Ale dziś piękna pogoda była. <3
***
🇺🇦 🇵🇱

Monte

#642 ·

Popieram.
Give me a sign.

djsenter

#643 ·

A ja wróciłem do domu o piątej rano na spontanie :D Pogoda była na tyle przyjemna, że cel w ruchu jeszcze osiągnąłem przy okazji :D
Senter San

daszekmdn

#644 ·

No, to skoro 1 osoba popiera, to zrobimy test ;) wątek za moment. Jak się przyjmie fajnie, jak sie nie przyjmie, też fajnie.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Julitka

#645 ·

Uncle Ben's ogólnie można kupić, jest we Frisco i, zdaje się, w Auchanie.
-- (Numernabis):
Ja osobiście nie przepadam za ryżem, no chyba, że ten żółty Uncle Bens, kiedyś w sklepach można było kupić, ale chińszczyzna z ryżem jak najbardziej, oczywiście do tego ten ich sosik. Uwielbiam GongBao i nie wyobrażam sobie tego z makaronem :), choć uwielbiam makarony, uwielbiam włoską kuchnię.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Zuzler

#646 ·

3 likes
Jest ogólnie do dupy, ale pogoda, proszę państwa, pogoda przynajmniej jest elegancka.

Numernabis

#647 ·

Dzięki Julitko, choć szukali iśmy i nie znaleźliśmy, przy okazji powiem synowi żeby rzucił okiem.
-- (Julitka):
Uncle Ben's ogólnie można kupić, jest we Frisco i, zdaje się, w Auchanie.
-- (Numernabis):
Ja osobiście nie przepadam za ryżem, no chyba, że ten żółty Uncle Bens, kiedyś w sklepach można było kupić, ale chińszczyzna z ryżem jak najbardziej, oczywiście do tego ten ich sosik. Uwielbiam GongBao i nie wyobrażam sobie tego z makaronem :), choć uwielbiam makarony, uwielbiam włoską kuchnię.

--

--
Znajdź sobie zajęcie, które kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia.

Julitka

#648 ·

Tzn. żółty ryż to nie wiem, bo nie wiem, który to, ale sosy są.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Natalia2000

#649 ·

2 likes
Wczoraj pogoda i owszem, elegancka była, a dzisiaj już trochę wiaterek zawiewa.

lwica

#650 ·

2 likes
Jadłam burgera, i on był taki dooobry. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

mustafa

#651 ·

1 likes
Dobry burger nie jest zły. Niestety sezon na drwale się skończył.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Julitka

#652 ·

Gdzie?
-- (lwica):
Jadłam burgera, i on był taki dooobry. :)

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

lwica

#653 ·

@Julitka z miejscówki, która zwie się burgery nocą. :)
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

daszekmdn

#654 ·

Edytowano 4 likes
Pierwszy tegoroczny grill za mną :). W końcu idzie wiosna.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djdenismusic

#655 ·

1 likes
Szczerze zazdroszczę. Też chciał bym mieć działeczkę i ekipę, z którą mógł bym takiego grilla odpalać.

daszekmdn

#656 ·

Edytowano 2 likes
Ja mam taras pod domem :D. No i grill z rodziną.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#657 ·

1 likes
Miałem cudoooowny weekend, który właściwie się skończył dzisiaj, a jutro sę lecę w klapkach najka do Polski, proszę państwa.
Senter San

Monte

#658 ·

1 likes
Ostatnio pogoda jest piękna i temperatura też, taka jak lubię. Tylko trochę wieje.
Give me a sign.

Monte

#659 ·

1 likes
Jutro jadę!
Give me a sign.

skrzypenka

#660 ·

Gdzie? :)

-- (Monte):
Jutro jadę!

--
Große Operndiva?
Poprzednia 33 / 60 Następna