Dzisiaj udało mi się zainstalować commentary na samsungu galaxy watch FE. Jestem strasznie z tego zadowolony.
2 likes
Zakupiłem sobie wczoraj świetny amplituner Tehnicsa. 5 X 80 W, wyjście na subwofer, tape monitor i parę innych ciekawych pierdółek. Moje kolumny dostały serio więcej przestrzeni i większego kopa przy niższych szumach.
Edytowano
@zuzler już dawno nie jadam kfc. Ostatnio upadł niżej rangą od mcdonalds. Kurczaki masakrycznie tłuste, a i prawdopodobieństwo gwałtownej potrzeby posiedzenia rady ministrów jak by się zwiększa. :P
Polecam ci burger kinga. Albo max premium burgers, gdzie o ile wół mi tam nie podchodzi, o tyle kurak a mają naprawdę dobrego.
Polecam ci burger kinga. Albo max premium burgers, gdzie o ile wół mi tam nie podchodzi, o tyle kurak a mają naprawdę dobrego.
Edytowano
Olkuski Western Chicken na łeb bije KFC, w wielkości, smaku i mnogości burgerów i tortilli. Edit: Jednak KFC ma lepsze sosy, przynajmniej ten Kentucky Gold
To ja wam polecam kurczak słodko kwaśny, eksplozja smaków po prostu i nie, w KFC go nie znajdziecie :D
iee tam. Jak chcę dobrego kuraka, to we wrocku koło domu mam chicken strips.
Miły wieczór dziś miałam. :)
Ponadto zmarwtychwstały moje cudowne, duże słuchawki, a już myślałam, że będę musiała nabyć nowe. :)
Ponadto zmarwtychwstały moje cudowne, duże słuchawki, a już myślałam, że będę musiała nabyć nowe. :)
WIecie co, misie patysie?
Citrix ICA jest dostępny. dostępniejszy i stabilniejszy niż się może wydawać.
Citrix ICA jest dostępny. dostępniejszy i stabilniejszy niż się może wydawać.
Taki ubersuperkombajn do bycia "zdalnie" --od namiastki rdp z wieloma udziwnieniami i udogodnieniami, po ekspozycję w przeglądarce tylko jednego okna z jednego systemu, w dużym zkrócie praca zdalna przez duże ZDALNA.
4 likes
To jest ogólnie rzecz biorąc całkiem jakkolwiek dobry tydzień. Fajerwerków nie ma, ale...
3 likes
Fajny weekend za mną.
Muzyka z taśmy to jest to. ;) Nie tam jakieś spotifaje.
Muzyka z taśmy to jest to. ;) Nie tam jakieś spotifaje.
Edytowano
4 likes
Ciekawy weekend przede mną. Pierwsze, o ile mi wiadomo, oficialne zawody w showdownie.
Dla tych co mnie nie znają,mowa tu o Anglii. ;)
Dla tych co mnie nie znają,mowa tu o Anglii. ;)
A powiedz Mi, Klaudio, dużo osób, oprócz tych co są w kadrze, i widać ich na międzynarodowych turniejach, dużo osób gra w showdown? pewnie transmitowane nigdzie nie będzie?, tak czy owak, powodzenia.,
-- (Snajper22):
Ciekawy weekend przede mną. Pierwsze, o ile mi wiadomo, oficialne zawody w showdownie.
Dla tych co mnie nie znają,mowa tu o Anglii. ;)
--
-- (Snajper22):
Ciekawy weekend przede mną. Pierwsze, o ile mi wiadomo, oficialne zawody w showdownie.
Dla tych co mnie nie znają,mowa tu o Anglii. ;)
--