Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 30 / 33 Następna

Zuzler

#581 ·

Właśnie, kurde, gadaj, gdzie?

Natalia2000

#582 ·

4 likes
W zakładzie aktywności zawodowej w miejscowości obok, w małych miejscowościach, jest ciężko o pracę dla nas, złożyłam tam papiery, przyjeła mnie Pani kierownik, pracuje zgodnie z wykształceniem jako technik masażysta, nad sobą mam fizjoterapeutkę, bardzo sympatyczna kobieta, i też zaczeła mnie rozwijać w kilku kierunkach, także, rozwój będzie zarówno w kwestii zawodowej , jak i ogólnosprawnościowej, że tak powiem, ludzie świetni, w sensie kierownictwo i współpracownicy.

Zuzler

#583 ·

Oo, to gratulacje, Natalio! <3

daszekmdn

#584 ·

2 likes
Gratki, gratki. Człowiek Cię dopiero co widywał na przerwach w Owińskach a tu już praca. Stwierdzam wszem i wobec, że czas zapierrr... Nicza :D.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Zuzler

#586 ·

Edytowano
obra, w innym wątku czytam, że ta praca dopiero wczoraj si rozpoczęła. Życzę Ci więc jak najlepiej z naciskiem na życzenia braku rozczarowań.

skrzypenka

#587 ·

Gratuluję. Ja też lubię swoją pracę, także fajnie, że ty też. <3

-- (Natalia2000):
W zakładzie aktywności zawodowej w miejscowości obok, w małych miejscowościach, jest ciężko o pracę dla nas, złożyłam tam papiery, przyjeła mnie Pani kierownik, pracuje zgodnie z wykształceniem jako technik masażysta, nad sobą mam fizjoterapeutkę, bardzo sympatyczna kobieta, i też zaczeła mnie rozwijać w kilku kierunkach, także, rozwój będzie zarówno w kwestii zawodowej , jak i ogólnosprawnościowej, że tak powiem, ludzie świetni, w sensie kierownictwo i współpracownicy.

--
Große Operndiva?

djsenter

#588 ·

1 likes
Znowu jutro jadę w nieznane! No dobra, znam to miejsce, ale na żywioł, po studencku. Większość ustali się na miejscu :D
Senter San

Monte

#589 ·

Po raz pierwszy od kilku tygodni mam powód do radości. Już jutro spotkanie! A czekałam na nie od ponad miesiąca.
Give me a sign.

camila

#590 ·

15 listopada mam kwalifikację wstępną w Vismajorze. ;) Posiadanie drugiego psa nie jest przeszkodą. ;)
ENFP

Zuzler

#591 ·

1 likes
Biurko zostało przeniesione z pokoju do pokoju. W sumie mnie to cieszy, choćby dlatego, że w jego szufladach było pełno przydasiów i trochę śmieci, które teraz, posortowane, czekają na swój los - jedne w innych miejscach domu, pogrupowane tematycznie, inne na pogrzeb w śmietniku, jeszcze kolejne dostaną szansę na grupie wydawkowej - może ktoś się zlituje.

daszekmdn

#592 ·

Edytowano
Nie wyspałem się, wszystko mnie boli, ale komu w drogę temu rower za... :D. Dobre samopoczucie jest, ino teraz się zdrzemnąć w PKPie i będzie git.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Monte

#593 ·

Przydasie... :D Bardzo fajne słowo. :D (Zuzler):
Biurko zostało przeniesione z pokoju do pokoju. W sumie mnie to cieszy, choćby dlatego, że w jego szufladach było pełno przydasiów i trochę śmieci, które teraz, posortowane, czekają na swój los - jedne w innych miejscach domu, pogrupowane tematycznie, inne na pogrzeb w śmietniku, jeszcze kolejne dostaną szansę na grupie wydawkowej - może ktoś się zlituje.

--
Give me a sign.

skrzypenka

#594 ·

No, w końcu zaczęły mi się te studia magisterskie, tak na to czekałam. :)
Große Operndiva?

markus1234

#595 ·

Edytowano
Odkryłem dzisiejszego poranka rzecz, którą chciałbym się pochwalić. Mianowicie, jestem w stanie, będąc w moim pokoju i bujając się na bujanym fotelu sterować dekoderem 4K Multi jego oryginalnym pilotem. Dodam, że mój pokój jest na górze, a TV z dekoderem jest na dole. Zawsze wydawało mi się, że muszę z tym oryginalnym pilotem od dekodera stać przy półce, na której jest ten dekoder, a okazuje się, że nie!
No i jeszcze jedna rzecz, która należy do pochwał. Mianowicie, w tym tygodniu, który teraz będzie, kupię sobie monitor z wbudowanymi głośnikami, bo na telewizor moja mama się nie hce zgodzić, bo za drogi. Do tego monitora będziepodłączony dekoder 4K Multi, a w Orange weźmiemy usługę MultiRoom z dekoderem IWU200. Ten IWU200 będzie na dole, żeby moi rodzice mogli oglądać tą telewizję, a u mnie będzie 4K Multi, z czego się cieszę! Mam tylko nadzieję, że moi rodzice nie skapną się, że brakuje oryginalnego pilota od dekodera, ale już dla niego znalazłem miejsce na swojej półce, i tam go położyłem. Rodzice korzystają z oryginalnego pilota Samsung, więc uznałem, że ten oryginalny pilot od dekodera nie będzie im potrzebny, bo i tak nie korzystają z niego, tylko ja z niego częściej korzystam niż oni.

djsenter

#596 ·

Pomimo bolących odcisków na stopach, pomimo braku sensownego transportu i chodzenia po kilkanaście tysięcy kroków przez ostatnie 2 dni, jestem mega zadowolony i zmotywowany do dalszej pracy nad sobą. No i tak, znowu zapalenie ucha mnie nie powstrzymało. Aż się 2022 przypomina w Polsce, a to dobre wspomnienia.
Senter San

EugeniuszPompiusz

#597 ·

1 likes
tef 668X - - czasami chińczyk wie, co robi, i aż warto skorzystać.
polecam każdemu zapaleńcowi i radioświrowi.
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

DJGraco

#598 ·

Edytowano
Firma NXP Semiconductors z tego co się dowidziałem nie pochodzi z Chiń tylko z Holandii. Chociaż pewnie te układziki i tak są robione w Chinach i przecież te gotowe odbiorniczki na bazie ukłasów tef668x też można z tegoż kraju sprowadzać i tam są składane. Ale nie jstem taki pewien czy sam pomysł na układ jest Chińczyków

EugeniuszPompiusz

#599 ·

NXP faktycznie w nazwie ma B.V (czyli spółka w Holandii) ale myślałem, że to jak z Mantączy Krugerem; Holdendr ma pomysł, Kitajec wykonuje :-0
Sygnaturka.: "That seems to point up a significant difference between Europeans and Americans. A European says: 'I can't understand this, what's wrong with me?' An American says: 'I can't understand this, what's wrong with him?'" TERRY PRATCHETT

DJGraco

#600 ·

Edytowano
@EugeniuszPompiusz polecam jeszcze dokupić do TEFa zapasowy pigtail bo te fabryczne lubią się psuć. Niestety nie wiem, jaka dokładnie wersja do Twojego odbiornika wchodzi, ale to już na iny wątek :D taka tylko porada.
Poprzednia 30 / 33 Następna