Forum

Księga pochwał 2024

Wątki archiwalne

Poprzednia 15 / 33 Next

kazek5p

#281 ·

1 likes
Maszyna DHTK2 wyczyszczona, a jak cicho się zrobiło, aż dziwnie jest, normalnie nie poznaje

kazek5p

#282 ·

6 likes
Gratulacje!
W programie UKE Egzaminy
Zgłoszenie 2024-02-28 03:26:39 [Świadectwo służby radioamatorskiej][A] na sesję egzaminacyjną:
53/2024/A, 2024-05-09, UKE Kraków [MAŁOPOLSKIE], ul. Świętokrzyska 12 godz. 11:00
otrzymało status ZAMKNIĘTE. Wynik egzaminu: "Pozytywny"
...Czekaj na dokument potwierdzający Twoje uprawnienia.

LOGO UKE

skrzypenka

#283 ·

Gratulujeeee, na czym polegał ten egzamin? :)

-- (kazek5p):
Gratulacje!
W programie UKE Egzaminy
Zgłoszenie 2024-02-28 03:26:39 [Świadectwo służby radioamatorskiej][A] na sesję egzaminacyjną:
53/2024/A, 2024-05-09, UKE Kraków [MAŁOPOLSKIE], ul. Świętokrzyska 12 godz. 11:00
otrzymało status ZAMKNIĘTE. Wynik egzaminu: "Pozytywny"
...Czekaj na dokument potwierdzający Twoje uprawnienia.

LOGO UKE

--
Große Operndiva?

daszekmdn

#285 ·

Jaki znak?
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

kazek5p

#286 ·

1 likes
Jak będę miał świadectwo i wszelkie zgody, następnie potwierdzony znak, to dam znać.
-- (daszekmdn):
Jaki znak?

--

djsenter

#287 ·

Opanowałem technikę mega ziiiiiiiimnych pryszniców! Dają takiego dopaminowego kopa, że aż chce się żyć!
Senter San

cinkciarzpl

#288 ·

1 likes
No, sporo siedzi w głowie ale jednak co ciepełko, to ciepełko :)
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

Zuzler

#289 ·

Edited 1 likes
A dobry dzień jest, wiecie? Obudziłam się już przed 13 na przykład. :)

Milena132

#290 ·

Może następny weekend będzie jaśniejszy. Jeszcze gdyby tak więcej słoneczka...

Snajper22

#291 ·

1 likes
Piękna pogoda w Angli, a przynajmniej u mnie w mieście, utrzymuje się już chyba od lekko ponad tygodnia.
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Puszkin

#292 ·

1 likes
Piękna pogoda w anglii, a do tego wczoraj był super grill.

djsenter

#293 ·

2 likes
Fajnie tak spędzić czas z fajnymi ludźmi, przy ładnej pogodzie w Anglii, grylu i zróżnicowanej muzyce :D
Senter San

Postukujacy

#294 ·

1 likes
Tylko Polska! !11!!1!oneone!! ;)
Pozdrowienia dla wszystkich :)
INFP

daszekmdn

#295 ·

Wstać o 4.50 nie jest źle, tylko jakby uciekł cały dzień i noc...
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

daszekmdn

#296 ·

Wczoraj dotarł do mnie rozdzielacz ethernet 4 porty. Wszystko co miałem, no, prawie wszystko, spięte i jak na chwilę obecną działa. :)
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

camila

#297 ·

1 likes
Zajebista grillowana karkowke sprzedaja na Kazimierzu <3
ENFP

djdenismusic

#298 ·

1 likes
Ostatnio doszedłem do wniosku, że gdyby nie sporadyczne gierkowanie, i zabawy rvc, to wystarczył by mi komp z przed 12 lat za 260 zł.
I7 3 generacji nawet w dzisiejszych czasach daje radę, i to na win11.

camila

#299 ·

Bo tak naprawdę gry, rozrywka i praca twórcza generuja popyt na wincej wydaajnosci. Ty ani nie grasz w nic wymagajacego na ultra detalach, ani nie renderujesz grafiki 3d, ani nie tworzysz muzyki, więc tak - tobie taki komputer wystarczy i naprawdę mnie to nie dziwi.
ENFP

djdenismusic

#300 ·

Edited
@camila trzeba mierzyć siły na zamiary.
Podejrzewam, że dla większości z nas taka konfiguracja z palcem w tyłku znakomicie spełniała by swoje zadania :D
Jedyne co musze zrobić, to zupgradeować ram na dwie kości po 8 gb, za jakiś czas zmienić ssd, i heja banana.
Poprzednia 15 / 33 Next