Forum

Gdy użytkownik prosi o bana

Archiwum propozycji

Poprzednia 3 / 3

papierek

#41 ·

2 likes
A precyzyjniej, jak nie będziesz umiała walczyć z tą pokusą. Bo jak mnie coś wkurza, denerwuje i postanowię sobie, że nie wchodzę gdzieś, bo nic mnie tam nie trzyma, to nie wchodzę. Jeżeli musisz typowo nie mieć możliwości, żeby tego nie robić, no to masz jakiś problem z silną wolą, nie wiem czym. Nosi to znamiona uzależnienia, albo nieumiejętności panowania nad własnymi emocjami.
po co mi sygnatura?

Zuzler

#42 ·

1 likes
Bo ban to nie nagroda, tylko kara, ban ma przeszkadzać.

magmar

#43 ·

To się ze mną męcz.
Nie, nie zamierzam CIę szczególnie prowokować, choć mogłabym, ale po co?
A jeśli coś się pojawi kontrowersyjnego w dyskusji z moim udziałem, coś co CIę zezłości sama jesteś sobie winna.



Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

papierek

#44 ·

5 likes
Masakra. To się nazywa przekładanie poczucia winy za własną głupotę na innych.
po co mi sygnatura?

Julitka

#45 ·

No ale załóżmy, że jest wątek o kotach, w którym potencjalnie robisz nieprzyjemny offtop. A mimo to chcę śledzić wątek o kotach, bo zwyczajnie mnie interesuje. Jak mogę nie czytać Twoich wpisów w takim wypadku? :)
Podobna sytuacja ma przecież miejsce w jednym z moich wątkó.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

magmar

#46 ·

Gdy Screen Reader przeczyta słowo Magmar przejeżdżasz tabem.

-- (Julitka):
No ale załóżmy, że jest wątek o kotach, w którym potencjalnie robisz nieprzyjemny offtop. A mimo to chcę śledzić wątek o kotach, bo zwyczajnie mnie interesuje. Jak mogę nie czytać Twoich wpisów w takim wypadku? :)
Podobna sytuacja ma przecież miejsce w jednym z moich wątkó.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

magmar

#47 ·


Takiemu to trudno dogodzić. Najpierw narzeka na moją obecność, a gdy chcę pójść na pewien kompromis i usunąć się z miejsc kontrowersyjnych znowu narzeka.

-- (papierek):
Masakra. To się nazywa przekładanie poczucia winy za własną głupotę na innych.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

papierek

#48 ·

3 likes
Gdybyś chciała się usunąć, to wiesz, co byś zrobiła. Koniec tematu. Ty chcesz zwyczajnie zwrócić na siebie uwagę. Każesz wciskać tab na twoim nicku, a sama prosisz o bana, żeby zwyczajnie nie pisać głupot, jak ci jakieś do głowy przyjdą. :P
Gorzej, jak ktoś się odniesie do twojego wpisu, wtedy nie będzie miała wyboru, jak będzie chciała śledzić ciągłość dyskusji.
po co mi sygnatura?

magmar

#49 ·

Wpłyń na Zuzler. Proste.
A jak CIę wpisy denerwują gdy synteza przeczyta Magmar od razu tab, jeszcze prostsze.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#50 ·

A co ja mam do tego? Wygląda to na próbę zrzucenia na mnie winy za Twoje postępowanie, a to, wybacz, dość absurdalne.

magmar

#51 ·

Jesteś osobą władną chcącą mieć spokój..
I dla admina/Moda to parę clicknięć.
CHodzi o Samodzielność Niewidomych i PSE.
Najwięcej opiniotworcze i kontrowersyjne grupy.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#52 ·

Edytowano
SIęgnij, prosze, do moich poprzednich wypowiedzi, zmienienie się w automatyczną sekretarkę czy inną zegarynkę nie leży w kręgu moich zainteresowań.

magmar

#53 ·

Zadałaś mi pytanie, dyskutowałąm z innym użytkownikiem.

Ja znam stanowisko Twoje, Ty moje i wypadnie nam życzyć sobie miłego wieczoru.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

balteam

#54 ·

4 likes
Może ktoś zamknąć ten wątek skoro dyskusje są o dupie Maryny?
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

djdenismusic

#55 ·

No wiesz. Trudno zamknąć za samą upierdliwość i generator wkurwu dla innych.
Regulaminu defacto ten wątek nie złamał. A że sprawa pierdołowata i kontrowersyjna to już inna kwestia.

magmar

#56 ·

Zgadzam się z Wami, co więcej można usunąć offtop, moja propozycja nie zostanie przyjęta i tyle, przynajmniej mam jasność.

Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Monia01

#57 ·

1 likes
Rada Starszych nie przewiduje możliwości bana na życzenie. Wątek zostaje zamknięty i trafia do archiwum.
***
🇺🇦 🇵🇱
Poprzednia 3 / 3