1 likes
Na pewne rzeczy trzeba sobie zasłóżyć, chyba że preferujesz lanie dziecka za to, że żyje.
No dobra, to będę na to jeszcze bardziej pracować hiehie.
Jakoś na to nie brak mi fantazji, ni siły.
Jakoś na to nie brak mi fantazji, ni siły.
2 likes
Tę kwestię omawialiśmy już bodajże półtora roku temu, gdy bana chciał dostać Daszek. Każdy użytkownik jest odpowiedzialny przede wszystkim za siebie i to od niego zależy, czy na bana zasłuży, czy nie. Jeśli chcesz go dostać, daj powód. Jesteś osobą dorosłą i poczytalną, potrafisz więc, jak sądzę, nie wpychać łapek tam, gdzie Ci je przytrzasną albo zrobić coś, żeby Ci je przytrzaśnięto. Wiedz jednak, że w Twoim wypadku, jako że zbiera Ci się już od naprawdę dawna, ban nie potrwałby 3 miesiące.
1 likes
ALbo inaczej, bo to wyszło tak, jakbym Cię podjudzała do narobienia smrodu, a o to mi nie chodzi, przepraszam więc za tę wypowiedź i proszę administrację o jej usunięcie.
Każdy użytkownik tutaj ponosi konsekwencje jedynie własnych czynów. Co za tym idzie, bana dostaje ten, kto łamał regulamin, zwłaszcza jeśli robił to długo i wytrwale, również wtedy, kiedy dostał wcześniej bana. Stąd decyzja o zbanowaniu użytkownika, którego rzeczniczką z jakichś względów postanowiłaś się stać, jak sama napisałaś. Niemniej, użytkownik ten nadal posiada prwo głosu i choćby został zbanowany globalnie, nadal będzie miał możliwość na ten przykład napisania w swojej własnej sprawie do któregoś z członków administracji portalu lub choćby administracji PSE. Nie sądzę, byśmy my wszyscy dali Wam jak jeden mąż i jedna żona powody, by uważać nas za ludzi nie potrafiących przyjąć do siebie merytorycznych i logicznych argumentów. Co za tym idzie, jakiekolwiek Twoje wstawiennictwo za tym użytkownikiem jest zbędne. Ty, tak samo jak on, odpowiadasz za siebie i swoje czyny. Jeśli zatem nie ma wyraźnych powodów, by Cię zablokować w którejś grupie, to zablokowana nie zostaniesz. I, niestety, przede wszystkim o Tobie samej świadczyć będzie jakiś czyn, który teraz postanowiłabyś popełnić tylko po to, by się tak stało.
Podsumowując, Piecberg dostał bana, ponieważ jego wpisy były zgłaszane przez użytkowników jako obraźliwe i krzywdzące dla innych użytkowników i miały charakter trollingu. Ty nie dostaniesz bana, o ile sama na niego nie zapracujesz swoim postępowaniem. Owszem, wiele byś nie musiała zrobić, by go otrzymać, ponieważ, i to również tyczy się Piecberga, na ostateczną decyzję o nałożeniu ostrzeżeń i banów ma nie tylko konkretny wpis czy zachowanie użytkownika, ale i jego uprzednie działania.
Każdy użytkownik tutaj ponosi konsekwencje jedynie własnych czynów. Co za tym idzie, bana dostaje ten, kto łamał regulamin, zwłaszcza jeśli robił to długo i wytrwale, również wtedy, kiedy dostał wcześniej bana. Stąd decyzja o zbanowaniu użytkownika, którego rzeczniczką z jakichś względów postanowiłaś się stać, jak sama napisałaś. Niemniej, użytkownik ten nadal posiada prwo głosu i choćby został zbanowany globalnie, nadal będzie miał możliwość na ten przykład napisania w swojej własnej sprawie do któregoś z członków administracji portalu lub choćby administracji PSE. Nie sądzę, byśmy my wszyscy dali Wam jak jeden mąż i jedna żona powody, by uważać nas za ludzi nie potrafiących przyjąć do siebie merytorycznych i logicznych argumentów. Co za tym idzie, jakiekolwiek Twoje wstawiennictwo za tym użytkownikiem jest zbędne. Ty, tak samo jak on, odpowiadasz za siebie i swoje czyny. Jeśli zatem nie ma wyraźnych powodów, by Cię zablokować w którejś grupie, to zablokowana nie zostaniesz. I, niestety, przede wszystkim o Tobie samej świadczyć będzie jakiś czyn, który teraz postanowiłabyś popełnić tylko po to, by się tak stało.
Podsumowując, Piecberg dostał bana, ponieważ jego wpisy były zgłaszane przez użytkowników jako obraźliwe i krzywdzące dla innych użytkowników i miały charakter trollingu. Ty nie dostaniesz bana, o ile sama na niego nie zapracujesz swoim postępowaniem. Owszem, wiele byś nie musiała zrobić, by go otrzymać, ponieważ, i to również tyczy się Piecberga, na ostateczną decyzję o nałożeniu ostrzeżeń i banów ma nie tylko konkretny wpis czy zachowanie użytkownika, ale i jego uprzednie działania.
1 likes
Nie znaczy to jednak, że tylko siedzimy tu wszyscy i czyhamy na ten moment, w którym pójdziesz o jeden krok za daleko. Owszem, jeśli to zrobisz, zareagujemy, ale to samo dotyczy innych użytkowników.
Pajper też obraził użytkownika, a jakoś nikt się do tego nie odniósł, tak, Zuzanno w Twojej grupie.
Naprawdę nie chce mi się zakładać 100 kont, albo posuwać się do innych akcji.
Naprawdę nie chce mi się zakładać 100 kont, albo posuwać się do innych akcji.
Wskaż gdzie, bo, przyznam, nie zauważyłam. Jeśli Pajper zasługuje na ostrzeżenie, również on je dostanie.
Edytowano
1 likes
To nie rób tego? Kto Ci broni?
Chcesz odejść, kliknij sobie taki magiczny przycisk pod nazwą "Odinstaluj".
Deinstalator znajdziesz na pewno tu:
"C:\Program Files (x86)\ELTEN\unins000.exe"
Mam nadzieję, że pomogłem rozwiązać wszystkie ludzkie życiowe problemy spowodowane jakimś tam programem...
Chcesz odejść, kliknij sobie taki magiczny przycisk pod nazwą "Odinstaluj".
Deinstalator znajdziesz na pewno tu:
"C:\Program Files (x86)\ELTEN\unins000.exe"
Mam nadzieję, że pomogłem rozwiązać wszystkie ludzkie życiowe problemy spowodowane jakimś tam programem...
To tak jak z numerami premium, nie chcesz blokady na numery ogólnokrajowe, ale blokujesz te zaczynające się od 703.
Znam miejsce, w którym jest wielu dorosłych i starszych ludzi, w którym istnieje funkcja pod nazwą czasowa blokada konta. Pomysł dziwny, ale jak ktoś lubi... Tylko nie nazywajmy tego banem, a blokadą, do założenia sobie samemu po podaniu hasła i potwierdzeniu N zgód, żeby nie było.
Edytowano
1 likes
Nie, administrator portalu nie ma byc obciążany. W ten sposób dojdzie do założenia sobie blokady i pisania po privach, że oj sorrki, kot mi wcisnął, pijana byłam, nudziło mi się i chciałom przetestować. Jak już ma taka opcja być to steruje nią dla siebie samego użytkownik, który wybiera na ile chce sięzablokować
Zapytaj tych, którzy mają dość w ich mniemaniu pieniaczy po co czytają ich wpisy, wtedy się dowiesz.
Motywacje są podobne.
Motywacje są podobne.
1 likes
No ja np. mam dość Twoich wpisów, ale jako członek administracji tak jakby nie mam wyboru.
A jeśli w pracy masz mnie dość, a ja CI ułatwiam życie prosząc o bana, Ty z jakichś powodów jednak tego nie robisz.
Stara rzymska zasada chcącemu nie dzieje się krzywda!
Stara rzymska zasada chcącemu nie dzieje się krzywda!
2 likes
Też znam to miejsce, ale tam ma to bardzo dobrze uzasadniony powód.
Magmar, odinstaluj eltena, będziesz miała to samo. Nie będziesz musiała robić szumu wokół siebie, jak zwykle lubisz to czynić.
Jeżeli będzie cię kusiło, żeby zainstalować, to czas na terapię.
-- (Postukujacy):
Znam miejsce, w którym jest wielu dorosłych i starszych ludzi, w którym istnieje funkcja pod nazwą czasowa blokada konta. Pomysł dziwny, ale jak ktoś lubi... Tylko nie nazywajmy tego banem, a blokadą, do założenia sobie samemu po podaniu hasła i potwierdzeniu N zgód, żeby nie było.
--
Magmar, odinstaluj eltena, będziesz miała to samo. Nie będziesz musiała robić szumu wokół siebie, jak zwykle lubisz to czynić.
Jeżeli będzie cię kusiło, żeby zainstalować, to czas na terapię.
-- (Postukujacy):
Znam miejsce, w którym jest wielu dorosłych i starszych ludzi, w którym istnieje funkcja pod nazwą czasowa blokada konta. Pomysł dziwny, ale jak ktoś lubi... Tylko nie nazywajmy tego banem, a blokadą, do założenia sobie samemu po podaniu hasła i potwierdzeniu N zgód, żeby nie było.
--