Forum

czy ludziom aż tak odbija? Talk back

Postawy otoczenia

Poprzednia 2 / 3 Następna

tomecki

#21 ·

2 likes
Zdarzało się.

papierek

#22 ·

2 likes
Możesz podać jakieś linki, treść przybliżyć? Był bym dźwięczny.
--Cytat (Elanor):
Popisywanie się to jedno. Zawsze się taki znajdzie i stosunkowo łatwo go rozpoznać. Ale niestety, odnośnie pewnego zagadnienia, również dotyczącego niewidomych, udało mi się trafić na kilka poważnych dyskusji, teoretycznie na poziomie, które jednak krew w żyłach mi zmroziły.

--Koniec cytatu
po co mi sygnatura?

Elanor

#23 ·

2 likes
Wiesz co? Poczytaj sobie - dość łatwo to znaleźć, choć w tej chwili pod ręką nie mam. W każdym razie, jeśli koniecznie chcesz się zdenerwować, wrzuć wyszukiwarce hasło: czy związałbyś się z osobą niewidomą?

kmicic92

#24 ·

1 likes
Ludzie, po co mi ten monitor. Zaraz go wywalę i tak przecież nie widzę obrazu, a ten ekran zagraca mi tylko pokój d. Jak ktoś ma coś do mnie to niech mi to powie prosto w twarz. Kompletna beznadzieja szkoda gadać.

zvonimirek222

#25 ·

no, dzieci neo
Student studentowi wszystko

gumeczka3

#26 ·

ja też widziałam te komentarze i wcale mi się nie podobały
nie pomagam czusiom mięsnym, julitka i lalar to czusie mięsne.

waldek19

#27 ·

No właśnie dzisiaj dowiedziałem się z Tv, że policja zaczyna pukać do hejterów, więc miejmy nadzieję, że coś drgnie i może kretyni zaczną czuć jakiś respekt. Ja myślę, że gdyby np. w USA ktoś, zwłaszcza wpływowy poczuł się urażony, to taki hejter mógłby mieć duży kłopot, bo tam prawo jest egzekfowane trochę bardziej, niż u nas.
Aśka Kaśce paćka w kaszce

kmicic92

#28 ·

He i co im niby zrobią? Chcieliśmy wolności słowa to ją mamy.

misiek

#29 ·

1 likes
Wolność kocham i rozumiem. Wolności oddać nie umiem.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

misiek

#31 ·

Papierek- Chłopcy z placu broni Kocham wolność.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tajan1991

#32 ·

co do forów kobiecych o tak widziałem to. Związała by się taka tylko w sytuacji w której jej mhm chłopak czy mąż stracił by wzrok w trakcie, ale już z od początku niewidomym czy ociemniałym nie.
O tak i wyczytałem tam, że my to ofiary losu jesteśmy, nie zorganizowani, nieroby. Wymieniać dalej?
Kobiety nieźle po nas jeżdżą. Męskie fora też przetrzepię, ale opinie kogiet już czytałem i to w różnym wieku.
Prawda jest okruchem lodu.

gumeczka3

#33 ·

masakra
nie pomagam czusiom mięsnym, julitka i lalar to czusie mięsne.

tajan1991

#34 ·

no niestety, no bardzo mnie to zabolało i pomyślałem sobie, że może nie jest bezzasadne to co wielu niewidomych mówi, że tylko inna niewidoma albo niedowidząca, no jak coś takiego czytam to czasem im rację przyznaję.
Prawda jest okruchem lodu.

misiek

#35 ·

1 likes
A ja w żadnym wypadku- pewnie takie bzdury piszą te księżniczki co to same dupy z przed kompa i tv nie ruszają, a ich faceci na nie zapieprzajom.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

tajan1991

#36 ·

chętnie bym coś takim zrobił, co by pokazać co niewidomy umie może i lepiej od męża widzącego.
żartuję. Ale no paskudne i przykre.
Prawda jest okruchem lodu.

mucha

#37 ·

no i właśnie przez niepełnosprawność jesteśmy zdyskwalifikowani na starcie

papierek

#38 ·

2 likes
pytanie, ile jest w tym prawdy, a po drugie, trzeba zauważyć, że kobiety udzielające się na forach internetowych to jakiś tylko odsetek społeczności :D
po co mi sygnatura?

tajan1991

#39 ·

no o dziwo dużo takich jest, to nie są odosobnione przypadki.

o albo inna sytuacja ale to chyba na inny temat, śeć komurkowa nie chciała ze mną podpisać umowy bo przyszedłem sam bez opiekuna, mówię o Play.
Prawda jest okruchem lodu.

Syntezator

#40 ·

1 likes
No cóż, takie opinie ludzi na temat związków z niepelnosprawnymi mogą wynikać albo z braku doświadczenia albo przeciwnie, z negatywnych doświadczeń. Jednym i drugim nie ma się co przejmować. W końcu ludzie są różni. Poza tym, jak napisał Papierek , to jest tylko zdanie garstki osób udzielających się na jakimś forum, w jakimś tam wątku. A tak w ogóle to chyba zrobił się mały off topic. No chyba, że zmienimy tytuł wątku na "Hejt na niepełnosprawnych w internecie".
Poprzednia 2 / 3 Następna