Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 37 / 45 Następna

Postukujacy

#721 ·

Czy nie słyszałaś, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie, panno Zuzanno? :P
INFP

Zuzler

#722 ·

A co to za zwyczaje, panie Emilu, żeby tak wypowiadać się za kogoś? :P

Postukujacy

#723 ·

Też zgadzasz się ze mną, że to złe zwyczaje?
INFP

Paulinux

#724 ·

Edytowano
Myślę że w tej sytuacji jegomość Emil nie wykpił żadnej z rad savoir vivre. Twój
Happy hacking

MarOlk

#725 ·

2 likes
No to odpowiem. Nikogo, bo po pierwsze primo swój już mam za sobą, a na inne jakoś nikt mnie nie chce zapraszać ostatnio. I pytanie. Wyobraź sobie, że płyniesz sobie górską rzeką. Dookoła piękne okoliczności przyrody, słońce praży, motylki fruwają, pstrągi wesoło skaczą nad lustro wody. Sielanka. Na łódce, albo tratwie oprócz siebie twoja wybrana połówka, gąsiorek z góralską śliwowicą. A pytanie brzmi: Czy lubisz oscypki? :P

mucha

#726 ·

tak są bardzo dobre do tej śliwowicy wspomnianej. Góry, morze? czy wakacje za graniczne?

MarOlk

#727 ·

Może góry za granicą? Czy wilk zawsze bywa zły?

lwica

#728 ·

TO zależy jak bardzo ostre ma kły.
Dokąd nocą tupta jeż?
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Zuzler

#729 ·

Pewnie na polowanko, to nocne stworzenia podobno są i żywią się owadami i innymi świństwami.

Gdybyś mógł/mogła zrobić sobie wycieczkę do czasów powiedzmy 20-lecia międzywojennego, co chciał/abyś zrobić, kogo zobaczyć, czego się dowiedzieć?

djdenismusic

#730 ·

Może to głupie, ale chciał bym zjeść coś dobrego z tamtego okresu.
Andrzeeejuuu. Jak ci na imie? :P

mucha

#731 ·

legenda głosi, że Andrzej. Lody w rożku czy na patyku?

misiek

#732 ·

W roszku. Czy zazna szczęście ten, kto nie zna chwil rozpaczy?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#733 ·

Zazna, ale może nie docenić.

Co powie tata?

lwica

#734 ·

Zależy w jakim będzie nastroju.
Słodkie czy wytrawne?
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

MarOlk

#735 ·

Wytrawne zdecydowanie. Hot dog czy mad dog?

djsenter

#736 ·

1 likes
Mad dog, dzisiaj wyłem sobie z jednym psem na wsi i było całkiem sympatycznie XD
Kawa czy yerba?
Senter San

MarOlk

#737 ·

Kawa, kaweczka, kawunia... Gładka facjata czy broda drwala?

mucha

#738 ·

1 likes
gładka facjata. KFC czy Mcdonald?

MarOlk

#739 ·

I to i to. Co powinno podchodzić pod klauzulę sumienia, pizza hawajska czy piwo z sokiem?

Paulinux

#740 ·

1 likes
Nic. I to i to spoko :D
Czemu takie głupiutkie pytania w tym wątku? xD
Happy hacking
Poprzednia 37 / 45 Następna