Dla nas chyba lepsze wrażenia zapewni kosmos więc jeśli już umierać to chyba tam. Wolisz mieć nieprzeciętnie gładkie czy nieprzeciętnie szorstkie dłonie?
Drogą eliminacji odrzucam nieprzeciętnie szorstkie. Więc gładkie, choć to też nie jest sto procent zadowolenia. Chyba że mówimy tu o mieć czyjeś dłonie w dłoniach, wtedy gładkie, gładziutkie jak najbardziej tak.
Nie. Bo nasz poprzedni ksiądz to był zjeb i już z przyzwyczajenia zostało. Co wolisz mieć? Telepatię z jedną wybraną na stałe osobą w sytuacjach wyłącznie alarmowych, czy świadome sny?
Spać za darmo w Pile. Jakoś nie kocham się spijać, a jak jest darmowy nocleg to bieeere. Wytrzymałbyś ze mną w związku? Pytanie raczej do mężczyzn, ale jakby coś to można też sobie wyobrazić że jestem facetem na potrzeby tego eksperymentu myślowego, no chyba że ktoś ma inną orientację to jakby jestem człek w miarę tolerancyjny :D :D
Absolutnie nie. Żałuję, że się nie załapałam na wcześniejsze pytania, bo były ciekawe i moje odpowiedzi też, chyba, byłyby ciekawe, co nie znaczy, że te, które padły nie są.
Teraz nie, ale za nastolatka bardzo wierzyłem. Do tego stopnia, że końską podkowę nosiłem do szkoły w plecaku, serio :P. Czuć się jak koń w wodzie czy mieć rybie zdrowie?
Czekam aż ktoś przyjdzie. Z pragnienia nie u mrę. Ewentualnie wywalam drzwi ciosem z karata. Wstajesz rano, a tu obok ciebie pod kołdrą leży eltenowicz lub eltenowiczka.Kto to mógłby być?