Forum

[18 plus] Pytanie i odpowiedź

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 24 / 45 Następna

MarOlk

#461 ·

Wybieram jakikolwiek sensowny zasięg LTE na działce w Rabsztynie, bo jest licho. Jak 3G wyłączą to już w ogóle może być lypa. Noc przy klawiaturze z słuchawkami na uszach czy raczej smacznie spać w wyrku?

Paulinux

#462 ·

Edytowano
Zależy po co te słuchawki w nocy. Jeśli dzieje się coś ciekawego, czekam na ważną wiadomość, coś testuję to wiadomo, ale w większości innych przypadków - wyrko.
Kto zadaje najciekawsze pytania w tym wątku? xD
Happy hacking

papierek

#463 ·

Paulinux. :P Kto zadaje najnudniejsze pytania w tym wątku?
po co mi sygnatura?

MarOlk

#464 ·

1 likes
Wszystkie są nudne. Jaki stopień wysmażenia burgerów preferujesz?

Tygrysica

#465 ·

Taki już nie sikający krwią, ale jeszcze nie całkiem usmażony.

Orzeszki ziemne wolisz solone, czy w karmelu?
Miarą miłości jest miłość bez miary

bratczyk96

#466 ·

Ja osobiście wole solone. Ewentualnie do łuszczenia.
Z jakim najdziwniejszym kształtem słodyczy mieliście do czynienia?
Pozdrawiam

tomecki

#467 ·

Bo ja wiem... wafle trójkątne, ale to w sumie żadne wielkie dziwo. Chyba nie miałem jakichś totalnie wykręconych słodkości.
No to może to nie będzie nudne pytanie: najbardziej wstydliwa dla Ciebie rzecz, jaką osobiście zrobiłeś czy tam zrobiłaś w życiu dorosłym to?

Tygrysica

#468 ·

Uprawiałam seks.

Zielone pistacje, czy rude kasztany?
Miarą miłości jest miłość bez miary

misiek

#469 ·

1 likes
Zielone pistacje. Jakich zwierząt Mojrzesz nie wziął na arkę?
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Zuzler

#470 ·

Nie wiem, ale założę się, że pcheł, much i podobnych miłych żyjątek znalazły się tam bardzo nieprzepisowe ilości.

Salka, klasa czy laska?

magmar

#471 ·

ZUzler,a Mojżesz zbudował arkę?
Temu jegomościowi Noe było na imię. To tak BTW.


CO do pytania:
Jam pragmatyczna, więc wybiorę laskę.
no to derka czy Kreda?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Zuzler

#472 ·

1 likes
Kreda.
No faktycznie, dałam się. :D

Paragwaj czy Urugwaj? Uzasadnij wypowiedź co najmniej jednym zdaniem złożonym.

Tygrysica

#473 ·

Wybieram Paragwaj, bo to z tego kraju pochodzi yerba mate, czyli ostrokrzew paragwajski.
Miarą miłości jest miłość bez miary

Paulinux

#474 ·

Edytowano
Miałam to napisać xD
A Twoje pytanie?
Happy hacking

Tygrysica

#475 ·

Aaaa, pytania nie zadałam.

Słoneczny dzień w domu, czy deszczowy dzień na dworzu?
Miarą miłości jest miłość bez miary

magmar

#476 ·

Słoneczny dzień w domu.
Nie widzieć czy nie słyszeć?
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Postukujacy

#477 ·

Nie widzieć lepsze, zdecydowanie. Więcej radości z życia jest.

Wyciąg krzesełkowy czy kolejka wąskotorowa?
INFP

Snajper22

#478 ·

Wyciąg kszesełkowy, więcej wrażeń. :)
Pizza z krewetkami, czy chipsy z robaków?
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

Zuzler

#479 ·

Pizza z krewetkami, stanowczo.

Gdybyś miał/a dostawać codziennie jakieś losowo wybrane dania gotowe bez możliwości odmówienia dostawy danego dnia, z której restauracji lub kategorii jedzeniowej najchętniej byś brał/a?

Postukujacy

#480 ·

Edytowano
Z kategorii o nazwie Danie dnia lub zestaw dnia. Zwykle jest tam coś dobrego do wyboru, więc jak danie codziennie może być inne, przez dłuzszy czas jest szansa na to, że by mi się nie przejadło tak jak np. ciągle pizza. A restauracji to możę promował nie będę, ale jest taka dośc blisko mnie, która dałaby radę :)

Co jest lepsze i mniej samotne - Twoje urodziny czy walentynki? Dlaczego?
INFP
Poprzednia 24 / 45 Następna