Forum

Co Was denerwuje/wkurza?

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 9 / 21 Następna

Paulinux

#161 ·

2 likes
Ostatnio strasznie mnie wkurza jak ludzie tak beztrosko pieprzą o tym co powinno być zupełnie nie myśląc o konsekwencjach tego czegoś.
Happy hacking

Zuzler

#162 ·

5 likes
Bardziej mnie irytuje, Paulino, gdy ludzie pieprzą na jakiś temat, uważając się najwyraźniej za znawców tematu, a w praktyce są to jedynie ich domysły, proste, chłopskie rozumowanie i ogólny ból duszy, w dodatku nielogiczny.

misiek

#163 ·

1 likes
A mnie wkurza w aplikacjach komunikat nagle z dupy: podoba ci sie aplikaćja? Śtuknij w gwiaźdke by ocienić.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

wojtas

#164 ·

2 likes
OOoo tak, a akurat robisz w niej coś ważnego, albo niski poziom bateri na cały ekran, kiedy coś sobie beztrosko sprawdzasz

skrzypenka

#165 ·

1 likes
Albo mnie wkurwia coś takiego, nie wiem, a się wypowiem. Gówniane pojęcie ma o np. rynku masażystów, bo masażystą nie jest, a się wypowiada.
Große Operndiva?

misiek

#166 ·

Niski poziom baterii jestem w stanie wybaczyć, bo to jakby kwestja telefonu.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

magmar

#167 ·

Podwójne standardy w moderacji Eltena!
Gdy ośmielam się o tym wspomnieć podając przykłady zarzuca mi się Trolling!
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

MarOlk

#168 ·

2 likes
WhatsApp nie wkurza i jego coraz częstsze błędy.

Paulinux

#169 ·

4 likes
Whatsapp mnie wkurza i jego istnienie :P
Happy hacking

magmar

#170 ·

Dlaczego?
Jest bardziej popularny od telegrama, można za darmo rozmawiać z osobami z innego kraju.


-- (Paulinux):
Whatsapp mnie wkurza i jego istnienie :P

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

lwica

#171 ·

1 likes
Choroba moja, która sobie poszła i wróciła znów. Ponadto wieczne kłótnie ludzi z mojego otoczenia.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Paulinux

#172 ·

1 likes
Bo nie można być w grupie bez ujawniania swojego numeru. To tak przede wszystkim. Ale też dlatego że podobno jest taki mega prywatny i wyjebiście szyfrowany, a efekty są takie że na szyfrowaniu cierpią użytkownicy bo jest to niewygodne, a zdeszyfrowana kopia i tak idzie tam gdzie trzeba
Happy hacking

magmar

#173 ·

To samo jest z Face Id.
W sensie mechanizm ten sam.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

misiek

#174 ·

Zawsze coś, Whatsapp jest irytujący, Telegram posrany w obsłudze i prawie niedostępny, Messenger odtwarza głosówki jak mu się podoba.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

DJGraco

#175 ·

Edytowano 1 likes
Zależy gdzie. Na Androidzie telegram jest baardzo dostępny.
Nie ma komunikatora idealnego.

magmar

#176 ·

Edytowano
Jeśli jesteśmy perrzy telegramie bardziej on mnie złości na komputerze gdy podczas zmiany okien on gubi fonię.
Dlatego nie mogę go wykorzystać do lekcji i m.in. dlatego musicie znosić moją obecność tutaj hiehie, bo Eltenowy komunikator jest mi potrzebny.
Tu akurat wielkie brawa dla twórców.
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"

Paulinux

#177 ·

Tak, to jest bug Unigrama który muszę wreszcie ruszyć dupę i zgłosić, choć podejrzewam że raczej jest on na tyle wnerwiający że nie obyło się bez zgłoszenia tego
Happy hacking

misiek

#178 ·

Na Iphone nie polecam w ogóle instalować, chociaż jeszcze 2 lata temu było całkiem znośnie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

skrzypenka

#179 ·

1 likes
Wkurwia mnie moja promotorka.
Große Operndiva?

magmar

#180 ·

EEEE z telegramem nie jest tak źle.
Przynajmniej do tego co potrzebuję

-- (misiek):
Na Iphone nie polecam w ogóle instalować, chociaż jeszcze 2 lata temu było całkiem znośnie.

--
Wojna to pokój. wolność to niewola.
Ignorancja to siła. G. Orwell "Rok 1984"
Poprzednia 9 / 21 Następna