Forum

Co Was denerwuje/wkurza?

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 7 / 21 Następna

Monte

#121 ·

Denerwują mnie ludzie, którzy bez przerwy zasypują mnie wiadomościami na tematy, których: po pierwsze nie rozumiem, po drugie nie znam się na nich, po trzecie, nic o nich nie wiem albo na siłę zapraszają mnie do społeczności i grup, do których nie chcę należeć, bo i w sumie po co. Nic by to nie wniosło do mojego życia. Do tego wiadomości od tych osób są nieustanne, a mnie już nawet nie chcę się na nie odpisywać i już słów mi brakuje na wieczne odpowiedzi. Tacy ludzie są moim zdaniem bardzo upierdliwi i uciążliwi. Albo zadają mi jakieś dziwne pytania od czapy.
Give me a sign.

tomecki

#122 ·

3 likes
Denerwuje mnie, że zbyt często się denerwuję.

Paulinux

#123 ·

O to to, też się ostatnio na tym łapię :)
Happy hacking

Monte

#124 ·

Ja też niestety.
Give me a sign.

kazek5p

#125 ·

2 likes
Julitka włącz radio DHT masz aż 2 kanały do wyboru.
-- (Julitka):
Mnie denerwuje w ludziach, jak palą papierosy. Po prostu nie lubię tego i już.
Denerwuje mnie też dwulicowość i zawiść, żeby tylko dokopać, żeby tylko pokazać, że ja jestem naj, naj, naj i to jeszcze pod przykrywką...
Denerwują mnie też, tak jak poprzedników, te świąteczne reklamy w październiku/listopadzie, ale nie tylko, bo przecie już w kwietniu są wakacyjne promocje.
Denerwuje mnie kierunek, w jakim zmierza muzyka - już nie mogę słuchać radia typu Eska, bo nie trawię tam puszczanych kawałków.

--

misiek

#126 ·

2 likes
Ale z jakiegoś powodu ci ludzie muszą do ciebie pisać. A jak to tak cię denerwuje to po prostu nie czytaj i nie odpisuj.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Paulinux

#127 ·

1 likes
No chyba niekoniecznie muszą, tak mi się zdaje przynajmniej z opisu. A nawet jesli nie odpiszesz, to masz prawo się zdenerwować, że ktoś Ci ciągle truje dupę o głupoty.
Happy hacking

daszekmdn

#128 ·

Edytowano 6 likes
Czarna lista i po robocie :). Czy to na Eltenie, czy na Messengerze, we wszystkich szanujących się komunikatorach jest opcja zablokowania natrętnych.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#129 ·

1 likes
Już to koleżance wczoraj doradziłam i chyba faktycznie zapełniła ją :)
Happy hacking

Monte

#130 ·

Tak, denerwujący mnie osobnik został wczoraj umieszczony na czarnej liście jako pierwszy. Mam nadzieję, że nikt więcej tam nie trafi.
Give me a sign.

misiek

#131 ·

4 likes
Ale czym się tu denerwować? Jak piszą przedmówcy wystarczy zablokować i po problemie.
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.

Monte

#132 ·

Zrobione.
Give me a sign.

Monte

#133 ·

Internet mnie denerwuje, ciągle mi się rozłącza. Mam już dosyć.
Give me a sign.

skrzypenka

#134 ·

3 likes
A mnie wkurwia, jak ludzie mnie odbierają nie tylko jako niewidomą, ale jednocześnie: ślepą, głuchą, głupią i niewiadomo jeszcze jaką. Jestem tylko niewidoma, myślę, czuję, słyszę i tak dalej.
Große Operndiva?

MarOlk

#135 ·

7 likes
@Skrzypeńka. Taaaak, bo przecież cała reszta jest w pakiecie ze ślepotą. hehe. Raz jeden taki zapytal mnie czy jestem z, tu cytuję "specjalnego zakładu". Wuj wie, może mu o szkołę chodziło. No to mu odpowiedziałem, że tak, ale nie mam czasu na gadkę, bo się śpieszę żeby zdążyć zanim prąd w ogrodzeniu na noc włączą.

Agata.d

#136 ·

2 likes
A mnie denerwują hipokryci i ludzie. którzy znęcają się nad zwierzętami i tak jak powyżej napisano wszyscy fałszywi katolicy, ludzie, którzy mlaszczą i tacy gadający z pełną buzią. Denerwują mnie też postawy roszczeniowe. i manipulatorzy, oraz tacy, którzy chojraczą.
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

tomecki

#137 ·

4 likes
Czyli fałszywi bezwyznaniowi już cię nie denerwują? :d

Monte

#138 ·

Edytowano
Denerwuje mnie, kiedy ludzie, których znam i którzy wiedzą, że jestem niewidoma wysyłają mi zdjęcia bez opisu i wkółko muszę ich o to prosić.
Give me a sign.

cinkciarzpl

#139 ·

2 likes
No jak to, skrzypeńko, toż to przecie stereotyp taki zgodnie z wykładnią niektórych na innym forum. :P
-- (skrzypenka):
A mnie wkurwia, jak ludzie mnie odbierają nie tylko jako niewidomą, ale jednocześnie: ślepą, głuchą, głupią i niewiadomo jeszcze jaką. Jestem tylko niewidoma, myślę, czuję, słyszę i tak dalej.

--
____________Panu się zdaje, że życie polega na tym, żeby dorosnąć. Co? Być dorosłym; zdać egzamin; zadośćuczynić normom. A co to jest norma? Czy pan, jako psychiatra może mi odpowiedzieć? Co to jest norma? Nie może pan, bo to jest g**no.

misiek

#140 ·

1 likes
To cię pocieszę: do, niektórych dociera gdzieś za piątym razem :D
-- (Monte):
Denerwuje mnie, kiedy ludzie, których znam i którzy wiedzą, że jestem niewidoma wysyłają mi zdjęcia bez opisu i wkółko muszę ich o to prosić

--
Potrzebuję papugę, gdyż ściga mnie kruk, za to że pożyczyłem pieniądze od bociana.
Poprzednia 7 / 21 Next