Forum

Co Was denerwuje/wkurza?

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 17 / 21 Następna

Zuzler

#322 ·

3 likes
Nieeeee, musisz wymienić choćby pierwsza setkę. :D

Monte

#323 ·

Edytowano 3 likes
Denerwuje mnie, kiedy ludzie nie odkładają rzeczy na swoje miejsce albo nie oddają bezpośrednio do mnie, jeśli coś pożyczyli, tylko kładą byle gdzie, a potem, żeby coś znaleźć, bo w danej chwili jest mi potrzebne, muszę prosić kogoś widzącego o pomoc.
Give me a sign.

camila

#324 ·

4 likes
Denerwuje mnie ignorancja wielu osób.
ENFP

skrzypenka

#325 ·

Jezu, mnie też i to jak bardzo.

-- (camila):
Denerwuje mnie ignorancja wielu osób.

--
Große Operndiva?

Dorian1234

#326 ·

1 likes
Mnie denerwują: ludzie którzy nie zamykają deski od kibla, ludzie którzy nie myją zębów a potem im śmierdzi z pyska jak z wysypiska, ludzie którzy niepotrzebnie krzyczą, ludzie którzy nie odkładają rzeczy na swoje miejsce, ludzie którzy się ciągle głupio śmieją nie wiadomo zresztą z czego, ludzie którzy mlaszczą, kłamją, wiecznie narzekają, śmierdzą, nie szanują zdania innych.
Za ewentułalne błędy ortograficzne bardzo przepraszam.

Paulinux

#327 ·

+1, poza ludźmi którzy się z byle czego śmieją. Czasem jak wejdzie głupawka to nie sposób się nie śmiać
Happy hacking

Monte

#328 ·

Mnie też denerwuje, kiedy ludzie nie opuszczają deski klozetowej.
Give me a sign.

MarOlk

#329 ·

Mnie wkurza jak ludzie odbierając telefon rzucają"Czego?".

Monte

#330 ·

Trochę to chamskie.
Give me a sign.

Zuzler

#331 ·

3 likes
O, lubię tak odbierać. Bynajmniej nie dla chamskości, tylko w sumie dla jaj.

daszekmdn

#332 ·

Ja tak odbieram po nocy albo od ludzi co mi wydzwaniają po 100 razy lub wiem, że dzwonią tylko jak czegoś chcą.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

djsenter

#333 ·

Ja wolę przed i po rzucić jakimś nie cenzuralnym słowem, ale tak ogólnie to staram się być wyrozumiałym i dla samego siebie i dla rozmówcy xD
Senter San

Zuzler

#334 ·

3 likes
Ostatnio denerwują mnie:
krótkowzroczność, nieodpowiedzialność, lekkomyślność, nielogiczność, to, że są ludzie, do których można mówić, mówić, mówić i mówić, podawać im suche fakty, logiczne argumenty, rozsądne odpowiedzi na głupie pytania, a oni i tak wyciągną z tego jedynie to, co im pasuje i wplotą to we własny tok rozumowania, przekręcając całkowicie sens informacji, a zatem jakby plując na intencje osoby informującej i pośrednio wciągając ją w swoje wymysły.

daszekmdn

#335 ·

1 likes
Ludzie, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem i trza im wyjaśniać coś po 1000 razy.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

wojtas

#336 ·

2 likes
Wieczne budzenie się w nocy bez powodu, a potem brak możliwości zaśnięcia, ostatnio mnie to prześladuje

Monte

#337 ·

Drażni mnie muzyka i radio grające o wczesnej porze. W ogóle mam wrażenie, że wczesną porą jestem bardziej wrażliwa na dźwięki.
Give me a sign.

wojtas

#338 ·

1 likes
Ja też tak mam, myślę że nie jestem jedyny.

lwica

#339 ·

Irytują mnie ludzie, którzy głoszą od samego otwarcia oczu i nie dają mi dojść do siebie i się rozbudzić.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.
Poprzednia 17 / 21 Następna