Chodziło o to, że tekst pospolity, czterech liter nie urywa. No chyba, że tam jakiś specyficzny akcent właził w grę, ale tego już gadadło nie odda.
-- (DJGraco):
W sumie tak, nie doprecyzowałem. Zależy to od pory.
Niektórzy wychowawcy za raz jak się zacznie cisza nocna i jak widzą, że np robimy jeszcze coś innego to się od razu pytają a dlaczego ty jeszcze nie śpisz, etc. Uzasadnione to pytanie by było gdyby np przyszedł o drugiej w nocy.
W sumie nie wiem czemu to napisałem chyba pod wpływem jakiegoś impulsu, albo ja tego nie umiem przekazać w zrozumiały sposób albo kompletnie mam pokręconą logikę.
--