Witam nie wiem czy ten lub podobny wątek jest gdzieś na forum, ale zakładam go na próbę. Czy znacie jakieś teksty, które używali nauczyciele zwracając się do was. Przykładami mogą być: a co robiłeś przez cały rok jeśli chciało się poprawić ocenę, albo a umiesz na czwórkę, lub i się rozstrzygnie kto zdał, a kto nie.
I taka sytuacja. Dzień nauczyciela. Na historii nauczyciel dostał od klasy czekoladki. Otworzył pudełko i zaczął wszystkich częstować. Na matematyce nauczyciel, z uwagi na to, że był wychowawcą dostał butelkę Martini. Podziękował. Na to kolega: Profesorze, bo jak profesor Mitrus dostał czekoladki to otworzył i wszystkich poczęstował"