Forum

"Dostaną 1300 zł bezwarunkowego dochodu podstawowego. I to przez dwa lata" - Money.pl

Wydarzenia i nowiny

Poprzednia 7 / 7

mustafa

#121 ·

2 likes
Miłościwie panujący rząd jest najlepszą jak dotąd partią w niszczeniu polskiej gospodarki.
I to wszystko dla naszego dobra.
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Julitka

#122 ·

Dobra, hejt na rząd lub jego sławienie pozostawmy na inny czas. Niezależnie od tego, kto to robi, wiadomo, że obecnie, w naszych realiach, ta propozycja jest wręcz groteskowa.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

mustafa

#123 ·

2 likes
I uwaga, uwaga, drodzy państwo, mamy inflację 13,9%, pewnie jak to dokładnie policzą za tydzień czy półtora to będzie już 14,1.
Kto obstawia inflację za czerwiec?
Ja ztawiam 16,4%
Biorę z konta każdego Eltenowicza po 500 zł i słucham państwa.

Powyższa wypowiedź, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

pianista

#124 ·

1 likes
Zapoznaj się z danymi eurostatu i agencji ratingowych a potem pisz te swoje bzdury o załamującej się gospodarce.
-- (mustafa):
Miłościwie panujący rząd jest najlepszą jak dotąd partią w niszczeniu polskiej gospodarki.
I to wszystko dla naszego dobra.


--

pianista

#125 ·

2 likes
Zrzeknijcie się rent i znajdźcie sobie pracę na otwartym rynku skoro tak męczy was rozdawnictwo. oStatecznie jaka róznica czypieniądze dostaną pijaczki czy ślepaczki. W imię czego państwo ma rozdawaćkasę ślepaczkom? Emeryci to co innego, pracowali całe życie.

Zuzler

#126 ·

3 likes
A wiesz, że świetnie byłoby doczekać czasów, w których będziesz mieć 100% racji.

damianzegarek

#127 ·

3 likes
Elegancko obnażona hipokryzja tych "lepszych" niewidomych. Moje szczere gratulacje. Niemniej obawiam się, że to i tak nic im nie da do zrozumienia co jest smutne.
-- (pianista):
Zrzeknijcie się rent i znajdźcie sobie pracę na otwartym rynku skoro tak męczy was rozdawnictwo. oStatecznie jaka róznica czypieniądze dostaną pijaczki czy ślepaczki. W imię czego państwo ma rozdawaćkasę ślepaczkom? Emeryci to co innego, pracowali całe życie.

--
Poprzednia 7 / 7