Dobra, hejt na rząd lub jego sławienie pozostawmy na inny czas. Niezależnie od tego, kto to robi, wiadomo, że obecnie, w naszych realiach, ta propozycja jest wręcz groteskowa.
I uwaga, uwaga, drodzy państwo, mamy inflację 13,9%, pewnie jak to dokładnie policzą za tydzień czy półtora to będzie już 14,1. Kto obstawia inflację za czerwiec? Ja ztawiam 16,4%
Zapoznaj się z danymi eurostatu i agencji ratingowych a potem pisz te swoje bzdury o załamującej się gospodarce. -- (mustafa): Miłościwie panujący rząd jest najlepszą jak dotąd partią w niszczeniu polskiej gospodarki. I to wszystko dla naszego dobra.
Zrzeknijcie się rent i znajdźcie sobie pracę na otwartym rynku skoro tak męczy was rozdawnictwo. oStatecznie jaka róznica czypieniądze dostaną pijaczki czy ślepaczki. W imię czego państwo ma rozdawaćkasę ślepaczkom? Emeryci to co innego, pracowali całe życie.
Elegancko obnażona hipokryzja tych "lepszych" niewidomych. Moje szczere gratulacje. Niemniej obawiam się, że to i tak nic im nie da do zrozumienia co jest smutne. -- (pianista): Zrzeknijcie się rent i znajdźcie sobie pracę na otwartym rynku skoro tak męczy was rozdawnictwo. oStatecznie jaka róznica czypieniądze dostaną pijaczki czy ślepaczki. W imię czego państwo ma rozdawaćkasę ślepaczkom? Emeryci to co innego, pracowali całe życie.