Forum

Ogłaszam, że będę!

Integracja Eltenowiczów

1 / 8 Następna

Zuzler

#1 ·

Brakuje mi miejsca na Eltenie, gdzie można by ogłosić gotowość do spotkania tak, by informacja nie zaginęła.
Nieraz ktoś pisze dajmy na to w "Księdze pochwał", że powiedzmy od 12 do 20 będzie w Trójmieście, więc czy któryś z eltenowiczów nie chciałby się może spotkać. Informacja taka ginie w odmętach pierdół pisanych w wątku i po paru tygodniach nagle znajduje się jakiś Zdzisio który krzyczy: "'to Ty byłeś w Trójmieście?! Dlaczego nic nie mówiłeś, chętnie bym się spotkał, gdybym wiedział!"
Zakładam więc niniejszy wątek z myślą, ze może choć kilku osobom posłuży do zamieszczania takich informacji w miejscu, w którym nie powinny się zagubić.

daszekmdn

#2 ·

Z tego co wiem, taki wątek już gdzieś był:).
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

Paulinux

#3 ·

Na integracji nie widzę, a i wpisywanie "spotka" w szukajkę po przeszukaniu z grubsza tytułów i treści nie pokazało mi takiego wątku. Jak znajdziemy, to ewentualnie się je scali. A co do nazwy, śmiesznie to brzmi, tak wręcz ślubnie.
Happy hacking

Julitka

#4 ·

Aaaameeeen! :D
A tak na serio, to z grubsza we wszystkie środy, czwartki w południe i czasem w piątki chętnie się spotkam w Ww, no chyba, że mnie zatrzymają sprawy fundacji.
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Postukujacy

#5 ·

1 likes
O bardzo fajne miejsce, dodaję do śledzonych nawet! :)
I w przyszłości mam nadzieję się tutaj wpisywać.
INFP

papierek

#6 ·

Puł życia jestem w WWA xd
po co mi sygnatura?

pajper

#7 ·

1 likes
Ja pół w Warszawie, pół w Gdyni. :)
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

grzegorzm

#8 ·

Ja większość w Warszawie, więc napiwo zapraszam jak ktoś by chciał, może być teżkawa albo coś innego.

Agata.d

#9 ·

Ja pół życia jestem w Łodzi, pół w mojej rodzinnej miejscowości, ale to jest takie wygwizdowo, że raczej nikt z Eltenowiczów tam się nie wybierze, nie podaję w związku z tym nawet nazwy tej pipiduwy, bo nie warto. Czasem bywam w Krakowie, rzadziej niż kiedyś, dość często bywam w Wawie ostatnimi czasy. Najczęściej jednak można mnie spotkać w Łodzi, także ten...
Nigdy nie można być pewnym, że to co już masz będzie Ci dane na zawsze, a pewne w życiu są tylko dwie rzeczy, śmierć i podatki.

Paulinux

#10 ·

4 likes
ale to nie o to chodziło w tym wątku skąd jesteśmy, bo to jest raczej wiedza powszechna na Eltenie, tylko gdzie będziemy, jak coś się zmieni na chwilę.
Happy hacking

camila

#11 ·

Kraków pozdrawia. ;) Raczej już tu zostanę na stałe. ;)
ENFP

Julitka

#12 ·

1 likes
Otóż to.
-- (Paulinux):
ale to nie o to chodziło w tym wątku skąd jesteśmy, bo to jest raczej wiedza powszechna na Eltenie, tylko gdzie będziemy, jak coś się zmieni na chwilę.

--
***Jak ja nie cierpię sPAMerfów!

Pitef

#13 ·

Łódź codziennie, i Zgierz prawie codziennie. Jak by kto chciał, nie ma problemu.
Sygnatura? A co to jest i do czego :D

MarOlk

#14 ·

Do Krakówka mam niedaleko i czasem się tam pojawiam, więc teges...

Zuzler

#15 ·

Ogłaszam, że najpewniej będę w Wawie 10 listopada w godzinach poranno-wczesno popołudniowych. Jeśli ktoś jest chętny się spotkać, przyjme tę możliwość z pocałowaniem rączki. :)

Paulinux

#16 ·

W sobotę i niedzielę będę w Wawie. Zamierzam również zawitać do lachonów.W Lachonach w sumie najlepiej by było, gdyby zgromadzić jeden wspólny team, natomiast jeśli ktoś nie jest z Lachonów a chciałby się spotkać i jeszcze nie rozmawialiśmy na ten temat, odzywajcie się na alternatywne formy kontaktu w przypadku osób które je mają, w przeciwnym wypadku na pv.
Happy hacking

Zuzler

#17 ·

Edytowano
Ale na chur Ty tam jedziesz? :O

lwica

#18 ·

Szkoda, że akurat wyjeżdżam do domu. @Paulinux.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

Paulinux

#19 ·

1 likes
Nie na chur tylko do muzeum :D @Lwica So sad. A nie byłabyś w stanie jakoś to wykręcić?
Happy hacking

zywek

#20 ·

Hehe, a ja mam w weekend wykłady. Pff, jak zwykle :/
1 / 8 Następna