Bida. :/
oo! J eż będę w wawie! Co prawda dopiero jutro wieczorem, więc jeśli ktoś by coś, to ja bardziej dostępny będę w niedzielę.
A to w niedzielę to chyba wczesnym rankiem, bo jestem zawalona, więc w sumie to nie ukrywam, że wolałabym wieczorem.
Kurce. No ja niestety wieczorem nie za bardzo mogę, bo muszę się osadzić w moim docelowym miejscu.
A co tam... Wszystko bardzo w przelocie i jeśli się chcemy spotkać, to raczej na pół godziny - godzinę po środku miasta, ale wpisuję dla porządku, w najbliższych dniach:
Inowrocław, Kraków, Trzciana, Toruń, Wrocław (być może), Chojnice, Chełm, Lublin.
Inowrocław, Kraków, Trzciana, Toruń, Wrocław (być może), Chojnice, Chełm, Lublin.
1 likes
Od 10 do 13 grudnia będę w Warszawie, jakby ktoś chciał się spotkać to dawajcie znać na prv.
Najpewniej od 16 do 20 grudnia będę w Zakopanem. Dawajcie znać, jeśli ktoś chciałby się spotkać.
No, misiaki, najpewniej w dniach 16 i 17 grudnia będę w Krakowie. I będzie mi się nudziło. :)
A w dniach 19 i prawdopodobnie także 20 grudnia będę w Warszawie.
I też będzie mi się nieco nudziło. Ktoś chętny na spotkanko w wyżej wymienionych terminach? :)
A w dniach 19 i prawdopodobnie także 20 grudnia będę w Warszawie.
I też będzie mi się nieco nudziło. Ktoś chętny na spotkanko w wyżej wymienionych terminach? :)
A ja mogę w piątek Ciebie spotkać. W godzinach przed popołudniowych.
1 likes
A to już doprecyzujemy poufnie co? :)
1 likes
Dramat. Wczoraj spotkałem jakiegoś niewidomirza o 21:08 jadącego tramwajem numer 2 ze mną z młocin, nie mogę ustalić kto to był :D choc jakoś znajomo brzmiał. I oże to nie ten wątek ale jak ktoś to wie t niech się odezwie :D natomiast ja też bym się z @zuzler może gdzieś spotkał, alnie wiem, czy się da.