Forum

Ogłaszam, że będę!

Integracja Eltenowiczów

Poprzednia 2 / 8 Następna

Paulinux

#21 ·

Bida. :/
Happy hacking

lwica

#22 ·

@Paulinux, no właśnie niestety totalnie nie.
Nawet jeśli jesteś aniołem, zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzał szelest twoich skrzydeł. Autor nieznany.

denis333

#23 ·

oo! J eż będę w wawie! Co prawda dopiero jutro wieczorem, więc jeśli ktoś by coś, to ja bardziej dostępny będę w niedzielę.

Paulinux

#24 ·

A to w niedzielę to chyba wczesnym rankiem, bo jestem zawalona, więc w sumie to nie ukrywam, że wolałabym wieczorem.
Happy hacking

denis333

#25 ·

Kurce. No ja niestety wieczorem nie za bardzo mogę, bo muszę się osadzić w moim docelowym miejscu.

Paulinux

#26 ·

Dobra, zdzwonimy się.
Happy hacking

pajper

#27 ·

A co tam... Wszystko bardzo w przelocie i jeśli się chcemy spotkać, to raczej na pół godziny - godzinę po środku miasta, ale wpisuję dla porządku, w najbliższych dniach:
Inowrocław, Kraków, Trzciana, Toruń, Wrocław (być może), Chojnice, Chełm, Lublin.
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuzler

#28 ·

A Poznań. :(

pajper

#29 ·

No niestety nie tym razem. :(
#StandWithUkraine

Shoot for the Moon. Even if you miss, you'll land among the stars.

Zuzler

#30 ·

2 likes
A to się pompuj. ;)

Paulinux

#31 ·

Kraaakóów! Ja chcę :)
Happy hacking

marcysia

#32 ·

1 likes
Od 10 do 13 grudnia będę w Warszawie, jakby ktoś chciał się spotkać to dawajcie znać na prv.
marzenia się spełniają.

Paulinux

#33 ·

Najpewniej od 16 do 20 grudnia będę w Zakopanem. Dawajcie znać, jeśli ktoś chciałby się spotkać.
Happy hacking

Zuzler

#34 ·

No, misiaki, najpewniej w dniach 16 i 17 grudnia będę w Krakowie. I będzie mi się nudziło. :)
A w dniach 19 i prawdopodobnie także 20 grudnia będę w Warszawie.
I też będzie mi się nieco nudziło. Ktoś chętny na spotkanko w wyżej wymienionych terminach? :)

Paulinux

#35 ·

1 likes
W czwartek chętnie w godzinach popołudniowych :) W sensie tak koło 14
Happy hacking

Postukujacy

#36 ·

A ja mogę w piątek Ciebie spotkać. W godzinach przed popołudniowych.
INFP

Postukujacy

#38 ·

1 likes
A to już doprecyzujemy poufnie co? :)
INFP

tomecki

#39 ·

1 likes
No my zapraszamy. Dzieciowie już na tyle duże, że dadzą radę.

zywek

#40 ·

1 likes
Dramat. Wczoraj spotkałem jakiegoś niewidomirza o 21:08 jadącego tramwajem numer 2 ze mną z młocin, nie mogę ustalić kto to był :D choc jakoś znajomo brzmiał. I oże to nie ten wątek ale jak ktoś to wie t niech się odezwie :D natomiast ja też bym się z @zuzler może gdzieś spotkał, alnie wiem, czy się da.
Poprzednia 2 / 8 Następna