Nieraz ktoś pisze dajmy na to w "Księdze pochwał", że powiedzmy od 12 do 20 będzie w Trójmieście, więc czy któryś z eltenowiczów nie chciałby się może spotkać. Informacja taka ginie w odmętach pierdół pisanych w wątku i po paru tygodniach nagle znajduje się jakiś Zdzisio który krzyczy: "'to Ty byłeś w Trójmieście?! Dlaczego nic nie mówiłeś, chętnie bym się spotkał, gdybym wiedział!"
Zakładam więc niniejszy wątek z myślą, ze może choć kilku osobom posłuży do zamieszczania takich informacji w miejscu, w którym nie powinny się zagubić.