Ja mam wszystciutko, co się da mieć, łącznie z moimi autkami włąsnymi
Prze czytałem te wpisy o cyclepath i chciałem po grać więc od grzebałem artykół na tyfloświecie i ta strona nie działa? Gdzie mogę pobrać wersję instalacyjną albo jaką stronę otworzyć żeby w to za grać?
a czemu tam nie ma 32 bitowej wersji?
Jak dla mnie to w tej grze niema nic ciekawego. jedzie się i jedzie i jakoś tak nic się nie dzieje.
W cyclepath się nic nie dzieje? Od kiedy? U mnie się nic nie działo tylko wtedy, kiedy nie odpaiłam silnika. :d