Dzień dobry! Każdy, albo większość z was już pewnie wie, iż teleturniej oficjalnie przeszedł do telewizji polsat. Najprawdopodobniej prowadzący zostanie ten sam, gdyż podobno zrezygnował ze stacji TVN. Drugą podtwierdzoną informacją przez stacje jest to, iż to, że po latach do telewizji powraca teleturniej "Ić na całość". Z tym że przechodzi właśnie do TVN i ma być emitowany na kanale TTV. To jedyne informacje podtwierdzone przez stację. Wśród osób brane pod uwagę są między innymi były prowadzący koła fortuny pan Norbi oraz ówczesny prowadzący pan Zygmunt Chajzer. Są brane pod uwagę jeszcze inne dwie osoby, lecz już nie pamiętam tych pozostałych nazwisk. Ten artykuł czytałem jakiś czas temu. Podobno może go prowadzić pan Chajzer z kimś w duecie. Jestem ciekaw czy ten format po latach przyjmie się tak jak Awantura o kasę.