Forum

warsim

Gry tekstowe

1 / 2 Next

zegarmistrz

#1 ·

Edited
Hej władcy!
Zapraszam do gry warsim jest to świetna tekstowa gra z dźwiękami gdzie zarządzamy królestwem, gra z mnustwem kontentu jest to bardzo ciekawa strategia.
Gra jest płatna, można ją kupić na steamie bądź gogu.
Zapraszam do grania bo warto.

djsenter

#2 ·

popieram
Senter San

pates

#4 ·

Ja mam starą jakąś wersję free
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

Snajper22

#6 ·

A jest gdzieś jakieś nagranie, żeby zobaczyć jak i z czym ta gra się je?
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

mojsior

#7 ·

O ile wiem nie ma, ja jakoś tekstuwek nie lubię ale tej grze muszę chyba dać szansę

pates

#8 ·

Gdzieś mam jakąś darmową wersję, jak odgrzebkię to wrzucę.
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

mojsior

#9 ·

Powiem szczerze nie przepadam za tekstówkami ale tym muszę się zainteresować

zegarmistrz

#10 ·

Tym akurat warto się zainteresować bo warto.

denis333

#11 ·

Mnie ta gra urzekła, że w końcu to my tworzymy historię, a jednocześnie w niej jak by uczestniczymy. To od nas w większości przypadków zależy, kiedy gra się skończy. A nie od ciągniętej historii. Takie coś lubię.

Snajper22

#12 ·

A mogę prosić linka?
"Czy ty jesteś bardzo odważny? - Średnio. - A co zrobiłeś najodważniejszego w swoim życiu? - (...) Wstałem dziś rano."
Cormac McCarthy, "Droga"

pates

#13 ·

Poqwiedzcie mi, czy jak wrzucę tutaj wersję, która była dostępna za free, to nic się złego nie stanie?
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

exterminator

#14 ·

ale to jest hyba stara wersja! Przynajmjej tak słyszałem!
Time to exterminate.

exterminator

#15 ·

1. nie na gogu tylko na itch.io 2 tamta wersja to była ostatnia darmowa wersja ktura wyszła! 3 Można kłupić za około 7 dolarów!
https://huw2k8.itch.io/warsim
Time to exterminate.

exterminator

#16 ·

czy mógł by ktoś nagrać jakąś krutką prezentację jak w to grać? proszę?
Time to exterminate.

zegarmistrz

#18 ·

Nie koniecznie, to jest tylko jedyna metoda.

mojsior

#19 ·

TO JEST GRA TEKSTOWA W KTÓRĄ MOŻNA GRAĆ TYLKO ZA POMOCĄ WIERSZA POLECEŃ

mojsior

#20 ·

taka porada, wyłączcie aski w opcjach, to zdecydowanie pomaga.
Bardzo jestem ciekawy, kiedy ta gra wyjdzie z fazy tak zwanego wczesnego dostępu.
Ostatnio ten gość od warsima zrobił się aktywny zwłaszcza na forum audiogames, więc kto wię czy za niedługo to nie wyjdzie z bety.
1 / 2 Next