Ee, ta gra wcale mi się niepodoba, wolę raczej The Blood Rain, ale to nigdy niebędzie multi playerem
słuchajcie a ja odkryłem w tej grze ciekawą rzecz nie wiem czy zauważyliście ale tam mapy nie mają ścian, można sobie chodzić do przodu tak w piętnaście minut, jednym słowem never ending story oj sory map.
Jak dla mnie to poprostu retspot z nieco lepszym dźwiękiem.
Laguje to się strasznie nie mówiąc zże zabicie tam kogokolwiek mija się z celem.
chyba jednak rtr jest górą
Jak dla mnie to poprostu retspot z nieco lepszym dźwiękiem.
Laguje to się strasznie nie mówiąc zże zabicie tam kogokolwiek mija się z celem.
chyba jednak rtr jest górą
nikt niczego nie porównywał poprostu stwierdzam fakt że road to rage jest jedynym najlepszym audio fpsem jakiego mamy wszystkie inne typu fire cośtam czy redspod mogą się przy nim schować
A dla mnie włąśnie FF kruluje. Wiem, laguje się ta gra, jedyny duży problem jaki do niej mam to że jest pisana w BGT, a wszyscy wiedzą, że żygam i szczam na ten język
dokładnie o to mi chodzi
--Cytat (denis333):
Ze mną w takich strzelankach jest problem o tyle, że odrazu zostaję zabijany i do końca nie wiem nigdy z jakiego powodu.
Fajnie by było, gdyby zawsze można było się jakoś ulepszyć i dopiero wtedy móc być atakowanym. Bo w obecnym stadium w tych wszystkich gierkach tego typu nowi giną od razu.
--Koniec cytatu
--Cytat (denis333):
Ze mną w takich strzelankach jest problem o tyle, że odrazu zostaję zabijany i do końca nie wiem nigdy z jakiego powodu.
Fajnie by było, gdyby zawsze można było się jakoś ulepszyć i dopiero wtedy móc być atakowanym. Bo w obecnym stadium w tych wszystkich gierkach tego typu nowi giną od razu.
--Koniec cytatu
Nie polecam gry, wczoraj padłem raz, bo jakiś bug był i jak z gry wyszedłem to postać nie, padłem, dzisiaj to samo, koleś nie dość, że nie oddał mi wszystkiego a nawet połowy nie, bo powiedział, że nie ma dowodów na to, no to jeszcze jak pisałem z nim i zaczął ktoś strzelać do mnie, no i wyszedłem z gry i przelogowałem się na inne konto aby dokończyć rozmowę, to on mnie wywalił i kazał pisaćz postaci pierwszej i nie chciał jej dać żadnego bezpiecznego miejsca do pisania, także gra jeszcze zbagowana i przynajmniej 1 admin jebn*ęty.
aktualizacja gry, dodano informowanie dźwiękiem gdzie kto jest, jest to do włączenia w menu, ale mi działa źle, mam myszkę, umiem celować, a tu trafiam jak debil raz na rok w przeciwnika,
dodatkowo teraz informuje nas zamiast gdzie kto jest czy lekko na prawo czy bardzo, to po prostu godziny zegarowe są, no przetestujcie sobie.
dodatkowo teraz informuje nas zamiast gdzie kto jest czy lekko na prawo czy bardzo, to po prostu godziny zegarowe są, no przetestujcie sobie.