Forum

Fire fight, czyli kolejna strzelanka

Archiwalne

Previous 3 / 4 Next

djsenter

#41 ·

Ee, ta gra wcale mi się niepodoba, wolę raczej The Blood Rain, ale to nigdy niebędzie multi playerem
Senter San

mojsior

#42 ·

słuchajcie a ja odkryłem w tej grze ciekawą rzecz nie wiem czy zauważyliście ale tam mapy nie mają ścian, można sobie chodzić do przodu tak w piętnaście minut, jednym słowem never ending story oj sory map.
Jak dla mnie to poprostu retspot z nieco lepszym dźwiękiem.
Laguje to się strasznie nie mówiąc zże zabicie tam kogokolwiek mija się z celem.
chyba jednak rtr jest górą

longshoot

#43 ·

kto wgl porównywał te gre z trtr lol

mojsior

#44 ·

nikt niczego nie porównywał poprostu stwierdzam fakt że road to rage jest jedynym najlepszym audio fpsem jakiego mamy wszystkie inne typu fire cośtam czy redspod mogą się przy nim schować

nuno69

#45 ·

A dla mnie włąśnie FF kruluje. Wiem, laguje się ta gra, jedyny duży problem jaki do niej mam to że jest pisana w BGT, a wszyscy wiedzą, że żygam i szczam na ten język
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

mojsior

#46 ·

podejrzewam że niestety większość gier jeszcze będzie w tym pisana

nuno69

#47 ·

Ja tam piszę w PB i mam 10 skeund pingu do serwera. I co?
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

balteam

#48 ·

A jak jest naliczany level? Dużo ciężej zabić kogoś z 10 lv jak mam 1 lv?
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

balteam

#49 ·

a no i to chyba dopiero druga strzelanka, no może trzecia, gdzie myszką można grać.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

pates

#50 ·

dokładnie o to mi chodzi
--Cytat (denis333):
Ze mną w takich strzelankach jest problem o tyle, że odrazu zostaję zabijany i do końca nie wiem nigdy z jakiego powodu.
Fajnie by było, gdyby zawsze można było się jakoś ulepszyć i dopiero wtedy móc być atakowanym. Bo w obecnym stadium w tych wszystkich gierkach tego typu nowi giną od razu.


--Koniec cytatu
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

nuno69

#51 ·

No, ale Denis napisał to sensownie, a ty płączesz bo po prostu nie potrafisz grać.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

pates

#52 ·

nieeeee. Próbowałem
„Równowaga nie działa w korporacjach. Tam rządzi chaos i budżet.

balteam

#53 ·

Nie polecam gry, wczoraj padłem raz, bo jakiś bug był i jak z gry wyszedłem to postać nie, padłem, dzisiaj to samo, koleś nie dość, że nie oddał mi wszystkiego a nawet połowy nie, bo powiedział, że nie ma dowodów na to, no to jeszcze jak pisałem z nim i zaczął ktoś strzelać do mnie, no i wyszedłem z gry i przelogowałem się na inne konto aby dokończyć rozmowę, to on mnie wywalił i kazał pisaćz postaci pierwszej i nie chciał jej dać żadnego bezpiecznego miejsca do pisania, także gra jeszcze zbagowana i przynajmniej 1 admin jebn*ęty.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

nuno69

#54 ·

Który to?
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

balteam

#55 ·

Frank
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

nuno69

#56 ·

HOM, jak dla mnie to ten koleś jest bardzo spoko.
- "Intelligence and wisdom is like jam. The less you have, the harder you're trying to spread it arround." - French proverb

papierek

#57 ·

1 likes
co się stało z serwerem ff? :D
po co mi sygnatura?

balteam

#58 ·

aktualizacja gry, dodano informowanie dźwiękiem gdzie kto jest, jest to do włączenia w menu, ale mi działa źle, mam myszkę, umiem celować, a tu trafiam jak debil raz na rok w przeciwnika,
dodatkowo teraz informuje nas zamiast gdzie kto jest czy lekko na prawo czy bardzo, to po prostu godziny zegarowe są, no przetestujcie sobie.
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.

daszekmdn

#59 ·

Auaa! To ja juz sobie nie poradze.
Sygnatura to może być w sądzie. Sygnatura sprawy np. :P

balteam

#60 ·

Kto był dobry to raczej będzie, kto był ch*** jak ja, to nic mu te zmiany nie dały, gdyby to było jak w the road to rage, te celowanie to bym wymiatał, ale tak to nawet nie wiem co źle robię...
Zapraszam osoby posiadające piesy, lub chcące je posiadać, do dołączenia do grupy o psach przewodnikach.
Previous 3 / 4 Next